Logitech G335 alınır mı?

Bütçe
700-900

kadir öztekin07

Hectopat
Logitech G335 almak istiyorum 700 TL gibi bir fiyatı var daha çok Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum ve elimden geldiğince ciddi oynamaya çalışıyorum. Fakat bana ses kasmama yarayacak bir kulaklık lazım. G335 alınır mı pedleri yırtılır mı ağırlık yapar mı ses kasmama yardımcı olur mu? Şu an 1.5 senedir Gamepower mei RGB kullanıyorum tabii ki bundan iyi olcağını düşünüyorum ama tavsiye de almam gerekiyor.

Evinizde kocaman bir amfi varsa olabilir. Yoksa hayatta çalıştıramazsınız o kulaklığı. Çok güç istiyor.
Daha güzel alternatifler var mikrofon önemli değilse.
HD668B padleri ileride rahatsız ederse, Amazon'dan bu kulaklık için pad yapan markalar var.

Evinizde kocaman bir amfi varsa olabilir. Yoksa hayatta çalıştıramazsınız o kulaklığı. Çok güç istiyor.
Daha güzel alternatifler var mikrofon önemli değilse.
HD668b padleri ileride rahatsız ederse, Amazon'dan bu kulaklık için pad yapan markalar var.

Hocam bana güzel ses kastıran bir kulaklık lazım.

Emin olun bunlar Logitech'ten daha iyi ses kastırır. SR850 özellikle. Altta bas olduğu için silah ve ayak seslerini daha derin duyarsınız. Ve G335'te olmayan özellik var bu kulaklıkta. Sahne.
Sadece oyun için değil, müzik için de gayet iyi. Arka ve ön duyabilirsiniz. Nokta atışı stereo.
Denemekten zarar gelmez. Ve SR850, HD668B'e göre biraz daha kaliteli.

Geri
Yukarı