Satıldı Logitech G402 (100 TL)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Ürün yaklaşık 1 yıllıktır. Farklı bir modele geçtim, bu yüzden ihtiyaç dışı olduğu için satıyorum. Kutusunu araştırdım evde, biraz zarar görmüş ama farklı bir koli ile kutusuyla yollayacağım ürünü. Herhangi bir kozmetik ve teknik sorunu yoktur.

Fiyat olarak 130 TL 100 TL düşünüyorum. Kargo alıcıya aittir. Türkiye'nin her yerine gönderebilirim. İsteyene GeT ile gönderebilirim fakat Havale/EFT daha hızlı işlediği için önceliğimdir. Benim açımdan da sıkıntı yaşamazsınız bu konuda.

Buradan yazabilirsiniz. 100 mesaj altı üyelere satmayacağım, bu yüzden mail adresime yazmazlarsa sevinirim.

1e160f03-3291-4418-88df-5d009d417768.jpg

971a0e01-6503-4806-bb27-b02ce3ad6c05.jpg

Son düzenleme:
Mail adresinizi belirtmemişsiniz. Mobil uygulamadan gözükmüyor konu içine ekleyebilirsiniz.

Merhaba Logitech Gaming Software'da bazı farelerinde 400 dpi ve istenilen seçenek yapılamıyordu örnek olarak g300s: 250 500 750 1000 dpi yapabiliyordunuz sadece size sunulan dpi seçenekleri kullanılıyordu bu üründe de bu geçerli mi ?

Teşekkür ediyorum uzun zamandır dikkatimi çeken bir fare. Sürekli olarak FPS (CSGO) oyuncusuyum bu fareyi önerebilir misiniz ? FPS faresi diye hatırlıyorum ancak farenin büyüklüğü dikkatimi çekiyor oyunlarda farenin ağırlığından bir problem yaşadınız mı ? Tutuş, hareket, kavrama, kayma vb olarak gerçekten önerebileceğiniz bir fare mi farklı bir modele geçmenizin nedenini de merak ediyorum. Çok soru sorduğumun farkındayım ancak gerçek bir alıcı gözüyle bakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı