Logitech G402 hyperion Fury alınır mı?

Bütçe
410-420
G402 HF kullanmaktayım. 2 ay mükemmeldi, scroll tekerlek bozulana kadar. Faturayı bulamadığım için Logitech herhangi bir yardımda bulunmadı. Ve internetten araştırdığımda tekerleğin kronik hata olduğunu gördüm. Ama hissiyat ve kullanım gerçekten çok iyi.
Elim büyük, çok rahat kullanılıyor. Alacaksanız, faturaya sahip çıkın. :)

G402 HF kullanmaktayım. 2 ay mükemmeldi, scroll tekerlek bozulana kadar. Faturayı bulamadığım için Logitech herhangi bir yardımda bulunmadı. Ve internetten araştırdığımda tekerleğin kronik hata olduğunu gördüm. Ama hissiyat ve kullanım gerçekten çok iyi.
Elim büyük, çok rahat kullanılıyor. Alacaksanız, faturaya sahip çıkın. :)
Kanka scroll tekeri ne anlamda bozuldu? Merakımdan soruyorum yanlış anlama lütfen.
2 yılı aşkındır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Logitech kalitesine güvenip alabilirsiniz.
Teşekkürler.
Hocam eliniz büyük ise Viper mini iyi bir seçenek olmayabilir. Dün bende aldım. Benim elim küçük olmasına rağmen bir parmağım dışarıda kalıyor. Ancak benim için pek bir sıkıntı olmuyor. Ama ayriyeten küçük mouse seviyorsanız alınabilir.
Kanka elim tabiri caizse fırıncı küreği gibi ve hiçbir mouseye sığmıyor :D Viper miniye elveda o zaman.

Kanka scroll tekeri ne anlamda bozuldu? Merakımdan soruyorum yanlış anlama lütfen.

Tekerlek dönüyor ama tepki vermiyor. Yani sayfa aşağı ya da yukarı hareket etmiyor. Tekerleğe basınca tepki veriyor fakat dönünce tepki yok.
Zaten 2 günde 3 kere değişim yapmıştım. İlkinde sol tuşun yanındaki tuş bozuktu. 2. değişimde ise orada açıp denedim ve ileri geri tuşları boşluktaydı. Anında onu da değiştirdim. Üçüncüsü de bu işte ama fatura falan yok ortada kaybetmişim.

Burda sabah akşam linç yesemde
Logitech’in asla mouselarını alıp kullanmam.
Her segment modelinde çift tıklama oluyor.
Orta tekerlek bozuluyor.
Padlerinde ki yapışkan sıvı akıyor.
Uzar gider.
Linç yemeden ben kaçayım, yine de tercih sizin.
Bundan neden linç yiyebileceğini anlamadım brom. Herkesin kendi görüşü var. Yaşadıysanda yazman normal. Ayrıca kullandığım hiçbir logitech mouseta bu sorunları yaşamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı