Logitech G402 mi Razer DeathAdder Elite mi?

Melih08

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu iki mouse arasında kararsız kaldim. Düne kadar Rampage Shine SMX-R15 kullanıyordum ama daha 5. ayda sol click kırıldı, fareyi hiç kötü kullanmadım. Çok fazla CS:GO oynuyorum ve spray atarken istemsizce sol tıka fazla sert basıyorum ama yine de kırılması için geçerli bir neden değil bence. Benim için kalite ve sağlamlık daha önemli, sizce hangisini almalıyım?

Bu da normalde 420 TL civarlarındaydı, zam gelmiş ama yeniden iner diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar, bu iki mouse arasında kararsız kaldim. Düne kadar Rampage Shine SMX-R15 kullanıyordum ama daha 5. ayda sol click kırıldı, fareyi hiç kötü kullanmadım. Çok fazla CS:GO oynuyorum ve spray atarken istemsizce sol tıka fazla sert basıyorum ama yine de kırılması için geçerli bir neden değil bence. Benim için kalite ve sağlamlık daha önemli, sizce hangisini almalıyım?
G402 kullanıyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim ama sıfır alınacaksa bu fiyata daha iyi modeller alınabilir.

DeathAdder Elite şimdiki fiyatına değmez ben 1.5 yıl önce 340TL'ye almıştım şimdi 400 küsur TL olmuş o fiyata daha iyi mouseler vardır.

Neden Deathadder Elite? Eski sürüm o. Deathadder V2 veya Basilisk V2 bak Elite yerine Razer istiyorsan.
En fazla 450 TL bütçem var V2 500-600 TL civarlarinda şuan
Teşekürler

Yeni konular

Geri
Yukarı