Logitech G402 vs Corsair Sabre RGB

Fırat Peköz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba G300S kullanıyordum ama bana artık küçük gelmeye başladığı için mouse değiştirme kararı aldım. Bütçem 200 TL sizce hangisini almalıyım. Tutuşum fingertip. G402'deki sniper tuşu beni korkutuyor mouse u kavramama engel olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan elinize oturması. Corsair biraz daha Low Profile bir mouse. Yükseklik olarak tatmin etmeyebilir. G402'deki Sniper tuşu ise herhangi bir şekilde engel olmuyor. Ben de kullanıyorum.

Logitech g402 iyi mousedir. Fakat sniper butonu engel oluyor. Yanlışlıkla çok bastım. Palm grip tutuyorum. Gercekten basmamak için elimden geleni yaptım. En sonunda çareyi o tuşu programdan devre dışı bıraktım artık bassamda işlev yapmadığı için sorun kalmadı. Bende alırken ayni hataya düştüm. Yanlışlıkla basmassın dediler. Öyle olmadı. Tutuşa bağlı genede. Ama güzel mouse o tuş işi bozuyor sadece.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı