Logitech G403 Wireless mi, G603 mü, G703 mü?

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Bir de G403 ile G703 arasında bir fark göremedim. Benim gözümden de kaçmış olabilir. Arasında bir fark var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
LightSpeed özelliği G403' de yok, ayrıca G703' de kablosuz şarj özelliğide mevcut onun dışında sensörler aynı. G603' da Bluetooth özelliğide var ayrıyeten hem wireless hem Bluetooth ile kullanılabiliyor kalem pille çalışıyor ve pillerin konumlarını ayarlayabiliyorsunuz. Tabi 603' de kablolu kullanamıyorsunuz, kablosuz şarj desteği mevcut deil çokda önemli deil bence çünkü 603' ün Hero sensörü hem performans olarak güzel hemde pil performansı gerçekten çok çok iyi.

Evet aydınlatması yok. Açıkcası ben alıcak olsam G603 derdim. Hem pil ömrü, performansı, oyuncu ve standart kullanıcılara da hitap etmesi, bağlantı seçeneğinin zenginliği ve pillerinin kalem pil olmasından ötürü. Şarjlı bir kalem pil alıp öyle kullanırım performans modunda 500 saat kullanılabileceği söyleniyor ki bu muazzam bi değer, açıkcası diğer kablosuz oyuncu farelerini 2-3 günde bir şarj etmek gerekiyor. Ayriyeten Bluetooth ile telefonlara tabletlere USB girişi olmayan cihazlarda da kullanabilmek çok güzel bir ayrıcalık. Bir de bu işin üstatlarından bir incelemeyi bırakıyorum size inceleyebilin diye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık 10 gün önce G403 aldım ve çok memnunum. 10 günden beri daha 2 kere şarja taktım ve günde en az 4 saat kullanıyorum. N11'den 490TL'ye almıştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı