Logitech G413 Tuş Kırılmasını Garanti Kapsamında Onarır mı?

Az önce işlemi tamamladım ama benim klavyemin stoğu bitmiş 2-3 hafta sonra stoklar yenilenicekmiş o zaman yollıycaklarmış ama merak ettiğim birşey var ürün geldiği zaman direkt yeni ürünü veriyorlarmı yoksa bozulan ürünüde görmek istiyorlarmı
Ben ürünlerimi garanti kapsamında değiştirirken benden eski ürünleri kullanılamaz hale getirmemi ve bunu videoya çekmemi istemişlerdi.

Biz kötü tecrübe ettik. Bu konuyu okuyan arkadaşlara da tecrübe olsun MX Switch tarzı (+) dışında Switch'li bir klavye almak mantıklı değil, üstelik mekanik klavye daha dayanıklı düşüncesiyle alınıp böyle şeyler yaşanınca üzücü oluyor. En azından Logitech mağdur etmiyor müşterisini.

Logitech G413 kullanıcısıyım, "F" düğmesinin soldaki tırnağı kırıldı, "L" düğmesinde ise kırık tırnak yok ama basınca düğmeyi algılamıyor çoğunlukla. Bir de "L" , "F" ve "Boşluk (space bar)" düğmelerinde çift tıklama sorunu vardı, tuşları tek tek çıkarıp temizleyince bu sorun ortadan kalktı. Tırnağı kırıIan F düğmesi için garantiye yolIayayım dedim ve aIdığım tarihe baktım 2 yıIı geçmiş. Şu anki fiyatı da 1.500 tI en düşük. Ne yapacağımı bilemedim, önerisi olan var mı?
EkIeme: Biraz önce boşIuk düğmesinde (space bar) çift tıkIama olayı yine başIadı :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı