Logitech G413 Tuş Kırılmasını Garanti Kapsamında Onarır mı?

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Kasım 2017 tarihinde satın aldığım Logitech G413 klavyemdeki CTRL tuşu kırıldı ve ayakları içerisinde kaldı. Yarın ilk iş olarak garantiye göndereceğim ama biraz tedirginim. Hepimiz biliriz ki Logitech oldukça iyi bir marka ve satış sonrası hizmetleri de oldukça iyi. Forumda gördüğüm kadarıyla başka sorun yaşayan arkadaşlara tuş takımı gönderilmiş ancak benim sorunum daha felaket. CTRL tuşu kırıldı ve ayakları ilgili mekanizmanın içerisinde kaldı. Kaldı ki PUBG oynuyordum oyunun ortasında oldu bu durum. Merak ettiğim durum şudur ki garanti kapsamında Logitech bu sorunu giderir mi?

31178446_10214239833563764_4813507253220933632_n.jpg
31229313_10214239485715068_4702494645110702080_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahminimce ürünü geri isteyip yenisiyle değişim yaparlar. Ben de aynı klavyeyi kullanıyorum en ufak basışta C, V, B, G, H, J ve Caps Lock tuş başlıkları yerlerinden çıkıyor diye mail attım ama hala dönen olmadı yaklaşık 10 gün oluyor.

Elektronik posta ile iletişime geçerek fotoğrafları atıp kendilerinden bilgi alabilir ve daha sonra ürünü yollayabilirsin. Tahminimce tamir edilecektir, Logitech'in teknik servisinden olumsuz sonuç pek çıkmaz.

Son düzenleme:
Logitech ile yaptığım görüşmede herhangi bir işlem yapmadan tarafıma verilecek olan yanıtı beklemem gerektiği belirtildi.
Tekrardan selam arkadaşlar,

Bugün bir mail geldi ve içeriğinde değişim ürünün kargoya verildiği bilgisi tarafıma verildi. Ben ürünün onarılmasını beklerken Logitech ürünün sıfır'ını yoluyor sanırım. Logitech'in satış sonrası hizmetinin mükemmel olduğunu söylemek istiyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar iyi günler. Konuyu tekrar gündeme getirmiş olacağım fakat aynı sorun benim de başıma gelmişti.

Destek sitesinden talepte bulunmuştum fakat 20 gün kadar yanıt alamadım. Ardından arkadaşın bırakmış olduğu numarayı aradım ve anında dönüş sağladılar.

Klavyem Silver EU modeliydi, değişim talebinde bulundum.
Talebimi iletirken yeni gelecek ürünün Carbon TR olabilme imkanı varsa diye de ricada bulundum ve bunun bir sorun olmayacağı yanıtını aldım.

Hollanda'dan gönderilen ve gümrük vergisinin de kendileri tarafından ödenen yeni klavyem 4 gün içerisinde elime ulaştı.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa kesinlikle desteği aramasını ve talepte bulunmasını öneririm. Satış sonrası hizmet bu kadar kaliteli olamazdı.

Geri
Yukarı