Logitech G413 vs. SteelSeries Apex M400

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Herkese merhabalar. Önümüzdeki hafta bir klavye alacağım iki ürün arasında kararsızım. Apex M400 280 TL civarında G413 ise 330 TL civarında sizce hangisi daha iyi? G413 aradaki 50 TL'lik farka değer mi?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
M400'de Türkçe tuş dizilimi desteği yok. Bu önemli değilse senin için M400 al, önemliyse G413
Hocam eğer G413 alırsam Silver modelini alacağım o da şu an Türkiye de Türkçe dizilim ile satılmıyor benim merak ettiğim acaba kullanım rahatlığı ve switch tipi hangisinin daha iyi ? Logitech kendi switch tipini kullanıyor iyi mi dir kötü mü dür bilmiyorum

Ben G413'ü daha çok beğeniyorum. Uzun süre Logitech G410 kullandım ve klavyemden memnundum. Bir arkadaşıma hediye ettim, klavye şu an 1.5 yaşında ve hala sorunsuz çalışmakta.
Görünüş olarak benimde hoşuma gitti fakat enter tuşu küçük gibi geldi bana.

2 gün önce Apex M400 aldım. Bence G413'e o kadar para vermek yerine bunu almak daha mantıklıdır. Tabi bu kişiden kişiye değiştiği için bir şey diyemem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı