Logitech G430 7.1 Kullanımı

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
Evet arkadaşlar Logitech G430 alacağım şuan G230 var fakat ben 7.1 kulaklık istiyorum, bana şu bilgi lazım resimde gördüğünüz 7.1 seçmem gerekiyor değil mi ? Şu an stereoda g230'u ilk aldığımda deneme amaçlı 5.1 yapmıştım orayı oyuna girdiğimde arkadaşıma ateş etmesini söylüyordum ve 360 derece döndüğümde ses bazı kısımlardan gelmiyordu kulaklık stereo olduğu için şimdi G430 aldığımda buradaki 7.1 seçmezsem bir anlamı olmayacağını düşünüyorum. Ona göre alacağım. ?

5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende g430 kullanıyorum o surround ses olayını Logitech Gaming Software den ayarlıyorsun ama almanı önermem kendi yaşadığım sorunu burada yazdım.
Ve benim yaşadığım hatadan bağımsız 7.1 olayı gerçekten gereksiz çok ciddiyim oyunlarda özellikle hiçbir işe yaramıyor tek yaptığı sesi biraz dağıtıp daha geriden vermek gibi bir şey. İlk başta muhteşem geliyor insana ama cidden bir işe yaramıyor ve sadece ses kalitesini düşürüyor. Ayrıca 7.1 dense bile aslında 5.1 onuda söylemeliyim.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/logitech-g430-cızırtı-sorunu.227071/

O sorunu kısmen çözdüm ama cidden g430 u önermem onun yerine Asus Cerebrus veya g230 alabilirsin. 7.1 gerçekten gereksiz ve kullanışsız ilk başta vay be diyorsun ama bir işe yaramıyor tek yaptığı sesi daha dipten vermek. CS:GO gibi oyunlarda ayak seslerini falan duyarken zorlanıyorsun daha doğrusu duyuyorsun ama sesler bulanıklaşıyor ve karışıyor sağdan gelen sesi sağ arka ile falan karışıtıyor.​

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı