Logitech G430 alınır mı?

kaplanefe1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sıfır ürün, kutusu dahi açılmamıştır. 230 TL'ye satılıyor. Sizce alınır mı? Başka kulaklık da tavsiye edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech'in özellikle eski seri kulaklıkları pek kaliteli olmuyor malzeme olarak. Ben olsam Masterpulse Bass FX alırdım. Eğer mikrofonu sizin için yetersizse de HyperX Cloud Stinger alınabilir.

Logitech'in özellikle eski seri kulaklıkları pek kaliteli olmuyor malzeme olarak. Ben olsam Masterpulse Bass FX alırdım. Eğer mikrofonu sizin için yetersizse de HyperX Cloud Stinger alınabilir.
Mikrofonu nasıl bilmiyorum açıkcası cooler master'ın. Zaten şuan da kameranın mikrofonunu kullanıyorum o da pek iyi sayılmaz bütçem maksimum 250TL o da biraz zor yani. Genellikle pubg ve r6 oynuyorum. Bu oyunlarda rahat edebileceğim kulaklık istiyorum doğal olarak.

Mikrofonu nasıl bilmiyorum açıkcası cooler master'ın. Zaten şuan da kameranın mikrofonunu kullanıyorum o da pek iyi sayılmaz bütçem maksimum 250TL o da biraz zor yani. Genellikle pubg ve r6 oynuyorum. Bu oyunlarda rahat edebileceğim kulaklık istiyorum doğal olarak.
Usta ne aldın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı