Logitech G430 Logitech Software "kulaklık bulunamadı" sorunu

Onny

Decapat
Arkadaşım bana Logitech 430 kulaklığını verdi ama yanında USB ses kartını vermedi. Ben de Kadıköy'deki Yazıcıoğlundan aldım ve Logitech Software ve G430 Update programlarını yükleyip çalıştırdım. Logictech Software programını açtığımda kulaklık bulunamıyor diye hata alıyorum, G430 Update programını açtığımda lütfen kulaklığı takınız diye uyarı veriyor. (Bağlı olmasına rağmen.) Bir de G430 Update programını yükledikten sonra dosyaların içinde CMVC64.sys diye bir dosya yüzünden tekrardan programı açamıyorum, silmeye çalıştığım SYS dosyası kulllanıldığı için silinemiyor diye uyarı veriyor. Ne yapmam lazım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Eğer USB ses kartı Logitech’in g430 için ürettiği orijinal ses kartıysa normalde çalışması lazım. Büyük ihtimalle size verdikleri ses kartı bozuktur yada siz orijinal ses kartını kullanmıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı