Logitech G430 Mikrofon Sorunu

Taha Okan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba benim Logitech G430 kulaklığım var. Kulaklıktan çok memnunum fakat Skype'ta arkadaşlarımla konuşurken ya da video çekerken hem uğultu hem de arka plandaki tüm sesler geliyor. USB ile kullanıyorum driverlar güncel. Ses ayarlarındaki arka plandaki tüm sesleri kapat özelliği açık gürültü tutma vb. özellikler de açık Logitech Gaming'deki. Başka PC'de de aynı sorunu verdi. Sokaktaki çocukların sesleri bile geliyor nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ alttan ses simgesine sağ tıkla ses efekti > kayıt aygıtları > mikrofon'a sağ tıkla özellikler de > gelişmiş sekmesinden 16 bit 22000 CD kalitesini seç. Buda olmazsa yine aynı yöntem fakat bu sefer mikrofona değilde hoparlörün özelliklerine gir. Hoparlör değilde senin G430'un ismi yazabilir :D

Sorunum hala çözülmedi skype ta arkadaşlarımla konuşurken kayıt alırken hala devam ediyor. Klavye sesini geçtim sokakta top oynayan çocuğun sesini dha iyi duyuyorum diyor arkadaşım :D programındaki gürültü giderme tuşuda açık AM radyo kalitesinde hala çözemedim. USB 3.0 a takılı . Birde hoparlördeki mikrofon var onun düzeyide 0 da. Yinede düzelmedi

hala çözüm bulmadım yardım edin :(

:D Senin kulaklık sorunludur belkide abim. Tüm çözümleri sunduk sana :D

Sırf senin için bugün yarın G430 alıp deneyeceğim :D

abi adaptörsüz takınca sorun gidiyor fakat surround özelliği devre dışı kalıyor :// sadece skype ta oluyor. Bu arada logitech g hoparlöründe ki mikrofon yüzde 1 de sessizde kayıt cihazlarında logitech mikrofonu 80 de

Abim sadece skype'ta oluyorsa dediğim gibi 16 bit / 24 bi kanallı olanları denemen lazım. Skype' sorununu sadece o çözüyor öyle biliyorum. Çözenler bu şekilde çözüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı