Logitech G432 Alınır mı?

dwialia

Hectopat
Soru başlıktakinin aynısı, eğer hayır diyorsanız da bu ürünün bütçesine yakın kulaklık önerilerinde bulunursanız ve sebebini söylerseniz çok sevinirim. Ayrıca gerçek 7.1 haricinde hangisi daha iyidir ( Dolby, DTS:X vs.)?
Logitech G432

Arctis gittiğim internet kafede var çok rahat ayrıca oyunlarda (PUBG) direk adamın üstüne çökebiliyoruz en ufak seste Logitech mousem var hemen hemen 8 senelik hâlâ bozulmadı yani Logitech malzeme kalitesi olarak iyi ama ses kalitesini bilmiyorum.

Arctis 3 te ses kartı yok ama rahat olduğu doğrudur ben g432 yi denemedim ama g230 u denedim sesi çok iyi 2.1 ama nasıl desem 7.1 gibi çok iyi ayırıyor yani ona göre düşün g432 nin sesi çok daha iyi ama rahat mı diye sorsan bir zaman sonra kafanın üst tarafını ağırtıyor bu dediklerim g230 için geçerli onu da söyleyim.

Ben G432 aldım bir iki gün önce. 500 TL'ye aldım. Açıkçası söylemem gerekirse müzik performansı (bana göre) gayet iyi. Kesin bir şey söylemek istemiyorum çünkü bundan önce bir tek G430 kullanıyordum (yaklaşık 7 yıldır). Söylemeliyim ki G430'dan çok daha iyi bir ses kalitesine sahip. Bass kısmında başarılı. Dezavantajı kablonun ince olması. Yani fazla çekiştirirseniz sıkıntı yaratma ihtimali var (G430 örgülü kabloya sahipti). Ama kulaklığın kablosu dışında sağlam. Kolay kolay kırılmaz, zaten G430 ile aynı yapıya sahipler. Bence şu an bu fiyatlara alınabilecek fiyat performans ürünü. Cızırtı sıkıntısı hiç yok zaten. Mikrofonu da çok iyi. Dediğim gibi bundan önce sadece G430 kullandım o yüzden tecrübeli değilim. Ama G430'dan daha iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.

Kendim SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum hangi oyun olursa olsun ses sürekli %100'de olmasına rağmen çok az ses veriyor yazılım desteğini de kaldırmalarının ardından çok kötü bir hâl aldı ve ben de satılığa çıkarttım Letgo'dan aynı ürünü satan kişilere sorduğumdaysa kendilerinde bulunan 150TL'lik kulaklığın Arctis 3'ten daha fazla ses verdiği ve Arctis 3'ün sesinin gerçekten çok az olduğu kanısındaydılar ki ben de öyleyim o yüzden satılığa çıkardım

Ben G432 aldım bir iki gün önce. 500 TL'ye aldım. Açıkçası söylemem gerekirse müzik performansı (bana göre) gayet iyi. Kesin bir şey söylemek istemiyorum çünkü bundan önce bir tek G430 kullanıyordum (yaklaşık 7 yıldır).Söylemeliyim ki G430'dan çok daha iyi bir ses kalitesine sahip. Bass kısmında başarılı. Dezavantajı kablonun ince olması. Yani fazla çekiştirirseniz sıkıntı yaratma ihtimali var (G430 örgülü kabloya sahipti).Ama kulaklığın kablosu dışında sağlam. Kolay kolay kırılmaz, zaten G430 ile aynı yapıya sahipler. Bence şu an bu fiyatlara alınabilecek fiyat performans ürünü. Cızırtı sıkıntısı hiç yok zaten. Mikrofonu da çok iyi. Dediğim gibi bundan önce sadece G430 kullandım o yüzden tecrübeli değilim. Ama G430'dan daha iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.

Hocam ben de 6 senedir G430 kullanıyorum ve kardeşime kulaklık almam gerekiyor. 500 TL bütçem var. G432’yi indirimde 500 TL’ye alayım mı yoksa bu fiyata farklı bir ürün mü önerirsiniz?

Hocam ben de 6 senedir G430 kullanıyorum ve kardeşime kulaklık almam gerekiyor. 500 TL bütçem var. G432’yi indirimde 500 TL’ye alayım mı yoksa bu fiyata farklı bir ürün mü önerirsiniz?
aga be 500 lira mı oldu ya G432 yenilendiği için daha büyük sürücüye sahip sadece kablosu ince Everest gibi firmalara yönlenmeyin çok pişman olursun bence G432 alınacak bir kulaklık ama fiyatlarının 500 tl olduğunu öğrenince yani eğer kardeşiniz bir anlık heves için oyun oynuyorsa daha başka modellere bakabilirsiniz yada G332 alabilirsiniz G432 ile herşey aynı sadece ses kartı yok. Karar sizin efendim

Yeni konular

Geri
Yukarı