Logitech G435 alınır mı?

1660311493399.png

Rahatlık açısından harika kafamı yormadı kaç saattir, hafif mikrofonu o kadar da kötü değil ama iyi de değil ortanın altı temiz net bir şekilde Discord'da iletişim kurabiliyorum bana göre eksisi ses seviyesi az geldi 100 desibel yapıp PC de sesi fullememe rağmen az geliyor sanki.

Eki Görüntüle 1483299

Rahatlık açısından harika kafamı yormadı kaç saattir, hafif mikrofonu o kadar da kötü değil ama iyi de değil ortanın altı temiz net bir şekilde Discord'da iletişim kurabiliyorum bana göre eksisi ses seviyesi az geldi 100 desibel yapıp PC de sesi fullememe rağmen az geliyor sanki.
Hayırlı olsun hocam.

Eki Görüntüle 1483299

@Maestro2506 @Triloji Dolby denediniz mi? Kullananlar kulaklık çok üst seviyelere çıkıyor diyorlar.

Ayar yapamadım ama mesela müzik için yardımcı olma şansın var mı denemek istiyorum bir de bu 42.5TL ödeme aylık mı?
Ben Razer THX kullanıyordum. Sonra Dolby denemek istedim biraz Dolby kullandım THX'i tavsiye ederim.
42.5TL'lik ödeme tek seferliktir. EQ ayarları için yardımcı olamayacağım ne yazık ki :/. Kendinize göre deneyin. Ben de çok fazla müzik dinlerim sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı