Logitech G435 nasıldır?

Hemera

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Logitech G435 siparişi verdim bir anlık kararla. Sizce nasıl? Art yönleri ve eksi yönleri nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kendim kullanmadım ama gayet rahat bir kulaklık gibi gözüküyor. G733 kullanıyorum ve çok da büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum aralarında. 7.1 özelliği yok galiba. Oyunlarda nasıl bir performans verir bilemem. Eğer 1200₺ civarına aldıysanız bu kulaklıkta değerlendirilebilirdi diye düşünüyorum. Ses sürücüsü 50mm ve 7.1 var. Ayrıca ses kartı falanda var. Ne işe yaradığını çok bilmesem de bu kulaklık bana daha cazip geldi.

Kendim kullanmadım ama gayet rahat bir kulaklık gibi gözüküyor. G733 kullanıyorum ve çok da büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum aralarında. 7.1 özelliği yok galiba. Oyunlarda nasıl bir performans verir bilemem. Eğer 1200₺ civarına aldıysanız bu kulaklıkta değerlendirlebilirdi diye düşünüyorum. Ses sürücüsü 50mm ve 7.1 var. Ayroca ses kartı falanda var. Ne işe yaradığını çok bilmesemde bu kulaklık bana daha cazip geldi.

Elimde şu an Cloud 2 var ve kulağımı ağrıtıyor. Kablosuza geçmek istiyorum ondan dolayı G435 tercih ettim fakat çok fazla Mic kötü gibisinden yorum gördüm ondan sormak istedim eğer önerilmiyorsa siparişi iptal edeceğim. Başka bir kablosuz kulaklık almayı düşünürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü kullanmadığım için rahatlığı konusunda bir şey diyemem. Kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlar zaten. Eğer bütçeni ve nasıl bir kulaklık aradığını söylersen farklı kulaklıklarda önerebiliriz. Belki G435 yerine önerdiğimiz diğer kulaklıkları almak istersin.

Ürünü kullanmadığım için rahatlığı konusunda bir şey diyemem. Kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlar zaten. Eğer bütçeni ve nasıl bir kulaklık aradığını söylersen farklı kulaklıklarda önerebiliriz. Belki G435 yerine önerdiğimiz diğer kulaklıkları almak istersin.

Kablosuz bir kulaklık istiyorum. Mic'i çok kötü olmamasını, bir de G435 videolarını izlediğimde sesleri gayet iyi geliyor fakat herkes kötü diyor kafam çok karıştı.

Kablosuz bir kulaklık istiyorum Mic'i çok kötü olmamasını bir de G435 videolarını izlediğimde sesleri gayet iyi geliyor fakat herkes kötü diyor kafam çok karıştı.

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 beyaz kablosuz oyuncu kulaklığı da gözüme hoş göründü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu iki kulaklığında ürün inceleme videolarını izle belki mikrofon kalitesi ve özellikleri içine siner.

Yeni konular

Geri
Yukarı