Logitech G502 alınır mı?

Staryx1903

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB , AMD Ryzen 5 5500 , PRIME B450M-K II , XPG 16GB 8x2 3200 MHZ , WD SN570 500GB Blue , FSP HYPER H3-550 80+ PRO 550W
Logitech G502 mouse alınır mı? Ya da onun yerine Razer veya diğer markalardan mouse falan ne alınabilir?

Logitech G502 mouse alınır mı? Ya da onun yerine Razer veya diğer markalardan mouse falan ne alınabilir?
Kesinlikle alınmaz. Aynı fiyata A950 Pro gibi bir canavar varken.

Kesinlikle alınmaz. Aynı fiyata A950 Pro gibi bir canavar varken.
bi bakayım kullanıcı yorumlarına ve videolarına.

alınır mı diye konu açın alanlar zaten al diyecektir. Her forumda öneriyorum bu fiyata açık ara en iyisi bu.

20cm el uzunluğu var sizce uyar mı ve sensör kalitesi nasıl, hızlıca çevirdiğimizde algılıyor mu? Büyük ihtimal algılıyordur ama yine de sormakk istedim.

20cm el uzunluğu var sizce uyar mı ve sensör kalitesi nasıl, hızlıca çevirdiğimizde algılıyor mu? Büyük ihtimal algılıyordur ama yine de sormakk istedim.
Her özelliği g502'den iyi.

ABS kasa PBT butonlar
TTC Encoder
Kailh GM 8.0 Switch
3395 650 IPS 50G sensör
Nordic 52833 MCU
Three mod (Kablolu,2.4g wireless,bluetooth)

Bu fiyata en iyisi. Dongle'lı versiyonu da var 1900 TLye onunla 4k kullanabiliyorsun.

Kısacası evet sensörü iyi istediğin kadar hızlı çevir yine algılar.

Her özelliği g502'den iyi.

ABS kasa PBT butonlar
TTC Encoder
Kailh GM 8.0 Switch
3395 650 IPS 50G sensör
Nordic 52833 MCU
Three mod (Kablolu,2.4g wireless,bluetooth)

Bu fiyata en iyisi. Dongle'lı versiyonu da var 1900 TLye onunla 4k kullanabiliyorsun.

Tamam teşekkürler.

Her özelliği G502'den iyi.

Abs kasa PBT butonlar.
Ttc encoder.
Kailh GM 8.0 Switch.
3395 650 IPS 50G sensör.
Nordic 52833 mcu.
Three mod (kablolu,2.4G Wireless, Bluetooth)

Bu fiyata en iyisi. Dongle'lı versiyonu da var 1900 TL'ye onunla 4K kullanabiliyorsun.

Site ile de birkaç şeye bakındım. Ürünü alırsınız ama iade değişim olayı falan olursa ulaşamazsınız sadece ürünü almakla kalırsınız diyenler var. O yüzden ürünün sağlamlığına güvenmem lazım birkaç ayda bozulucak takılacak bir fare mi? Maalesef ki öyle şeyler yaşadım ve uğraşıp durdum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı