Logitech G502 alınır mı?

Teşekkür ediyorum hepinize. Başka öneri varsa alabilirim.
Elimden çok fazla mouse geçti. Tutuş şekli, ağırlık vs. belirtmediğiniz için nokta atışı öneriler yapamıyoruz ama G403 Hero sensör olarak G502 ile aynı, sadece tasarım farkı var. Daha ufak ve hafif. FPS oyunları için çok iyi bir mouse, birkaç ay kullanmıştım. Rival 600'ü 1 yıldan fazla kullandım, kesinlikle FPS oyunları için önermem. Ağır, hantal, yan kauçukları akabiliyor, 2 kez değiştim o süreçte. Rival 5 de fena bir mouse değil. Glorious Model O Wireless önerecektim, daha geçen ay 700 liraydı, şu an 1000 liraya dayanmış.

Elimden çok fazla mouse geçti. Tutuş şekli, ağırlık vs. belirtmediğiniz için nokta atışı öneriler yapamıyoruz ama G403 Hero sensör olarak G502 ile aynı, sadece tasarım farkı var. Daha ufak ve hafif. FPS oyunları için çok iyi bir mouse, birkaç ay kullanmıştım. Rival 600'ü 1 yıldan fazla kullandım, kesinlikle FPS oyunları için önermem. Ağır, hantal, yan kauçukları akabiliyor, 2 kez değiştim o süreçte. Rival 5 de fena bir mouse değil. Glorious Model O Wireless önerecektim, daha geçen ay 700 liraydı, şu an 1000 liraya dayanmış.
Dostum elim büyük palm grip tutuş şeklim.

Yaklaşık 6-7 yıldır toplamda 5-6 arkadaş olarak G502 ve serilerini kullandık. Aramızda hiç sorun yaşayan olmadı. Orta tekerlek konusuna gelecek olursak evet boyası kalkıyor ama rahatsız etmiyor bazende 1 kere bassanız 2 kere basmıs gibi oluyor ama bunun kirden olduğunu düşünüyorum. Suan kullandıgım mouseyi de yaklasık 3 yıldır kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım. G502 nin hiç bir serisinde sorun yaşamadım. G502 alınabilecek en iyi mouselerden biri ve elimdeki bozulsa gider yine G502 alırım.

Alacaksan düz G502 değil de G502 Hero olanını alın. Sadece sensörde değil tuş ve diğer hususlarda da iyileştirme yapıldı diye biliyorum Hero modellerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı