Logitech G502 Bas Konuş Makro Sorunu

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Logitech G502 için bas konuş tuşu atamak istiyorum ama bu tuş sadece bas konuş için olmalı. Yani şöyle, mesela TS3'te bas konuşu "P" tuşuna atıyorum ve P tuşunu da faredeki herhangi bir tuşa atadım diyelim. Bu benim kullandığım yol ama internette gezerken falan habire P spamlanıyor. Bunun gibi durumların olmaması için bir ayar bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

Anladığım kadarıyla Logitech G502'ye bas konuş makrosu mu atamak istiyorsun?

Mouse'a herhangi bir harf atamadan TeamSpeak 3'de direkt olarak mouse tuşunu atayamıyor musun?

Anladığım kadarıyla Logitech G502'ye bas konuş makrosu mu atamak istiyorsun?

Mouse'a herhangi bir harf atamadan TeamSpeak 3'de direkt olarak mouse tuşunu atayamıyor musun?
Şöyle her tuşun kendinden bir görevi var. Benim bas-konuş için kullandığım tuş normalde geri tuşu. Bu sefer öyle yaparsam. İnternette her bastığımda geri sayfaya atıyor. Bu arada evet G502 yanlış yazmışım. :D

Yok sen yanlış anladım ben diyorum ki mouse tuşuna herhangi bir (geri tuşu gibi) tuş atamadan TS3'de atama yapamıyor musun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı