Logitech G502 Hero vs Zowie EC1-A

Logitech g302 den G502 hero+g240 a yeni geçtim. G302 eskrim kılıcı gibi seri ve kıvraktı. G502 oldukça ağır, her mouse padde kullanılmıyor ve kalın padde ağırlığından dolayı saplanıp kalıyor. Zowie bence fazla kaliteli bir mouse değil ancak düşük dpi aralığında kullanılacaksa Zowie tercih edilmeli. G502yi düşük dpi aralığında sürekli yukarı kaldırıp çeviremezsiniz.

Son düzenleme:
Logitech g302 den G502 hero+g240 a yeni geçtim. G302 eskrim kılıcı gibi seri ve kıvraktı. G502 oldukça ağır, her mouse padde kullanılmıyor ve kalın padde ağırlığından dolayı saplanıp kalıyor. Zowie bence fazla kaliteli bir mouse değil ancak düşük dpi aralığında kullanılacaksa Zowie tercih edilmeli. G502yi düşük dpi aralığında sürekli yukarı kaldırıp çeviremezsiniz.
400 DPI ve yukarısına çıkmıyorum, polling rate 1000 olacak ve makro falan kullanmıyorum.
Sadece hareketlerimi düzgün algılasın o yüzden zowie en iyi seçim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı