Çözüldü Logitech G502 Lightspeed çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1Touch

Decapat
Daha fazla  
Fareyi bugün taktım G HUB uygulamasında gözüküyor fakat etkin değil. Cihazı uyandırın veya açın diyor fakat cihaz açık. Ne yapsam olmadı kablosuz bağlanıyorum. Kablosu yok maalesef:(

Çözüm
Hocam konunu hortlatıyorum ama ben dün ürünü aldım ve mouse tekerini hareket ettirdiğimde gacur gucur öterek dönüyor, sanki zorlanıyormuş gibi ama tekeri tuşla boşa alıp döndürdüğümde sessiz ve sorunsuz dönüyor. Bu gacur gucur öterek dönmesi normal mi?

Hocam sorunu çözdüm ben şarjı bitmiş şaka gibi :D pilli sanıyorum fareyi senin soruna gelirsek de 2 modu var öyle olması normal.
Hocam konunu hortlatıyorum ama ben dün ürünü aldım ve mouse tekerini hareket ettirdiğimde gacur gucur öterek dönüyor, sanki zorlanıyormuş gibi ama tekeri tuşla boşa alıp döndürdüğümde sessiz ve sorunsuz dönüyor. Bu gacur gucur öterek dönmesi normal mi?

Hocam sorunu çözdüm ben şarjı bitmiş şaka gibi :D pilli sanıyorum fareyi senin soruna gelirsek de 2 modu var öyle olması normal.

Çözüm

Geri
Yukarı