Logitech G502 vs SteelSeries Rival 600

Bütçe
900

Giyotinkk

Centipat
Daha fazla  
Arkadalar simdi marka tarafı tutmadan 2 mouse arasında kaldım Logitech G502 mi SteelSeries Rival 600 mü ikisinin arasında çok kaldım. Veya başka bir mouse öneriniz var mı?

G502'yi 2 yıl boyunca sorunsuz olarak kullandım hocam gayet de memnundum bir süre sonra kablosuza geçmek istediğim için G PRO superlight modeline geçmiştim, ancak iki model arasında da boyut ve tutuş farkı çok fazla bence bir mağazaya gidip açık olan modellerde denemelisiniz.

Arkadalar simdi marka tarafı tutmadan 2 mouse arasında kaldım Logitech G502 mi SteelSeries Rival 600 mü ikisinin arasında çok kaldım. Veya başka bir mouse öneriniz var mı?
İkiside kötü. Tutuş şeklinizi ve elinizin ölçüsünü öğrenebilir miyim?
@FlexArion G502 ve Rival 600 kötü fareler. Ağırlar, skatezleri leş gibi. Namıdeğer tuğla derler G502'ye. Artık devir değişti. PTFE skatezler çıktı. Fareler hafif üretilmeye başlandı. Steelseries gibi markalar hala geride asla önermem.

İkiside kötü. Tutuş şeklinizi ve elinizin ölçüsünü öğrenebilir miyim?
@FlexArion G502 ve Rival 600 kötü fareler. Ağırlar, skatezleri leş gibi. Namıdeğer tuğla derler G502'ye. Artık devir değişti. PTFE skatezler çıktı. Fareler hafif üretilmeye başlandı. Steelseries gibi markalar hala geride asla önermem.
ağır seviyorsak ne olacak?

Geri
Yukarı