Elektronik Logitech G502 X LIGHTSPEED Amazon ve Hepsiburada'da 2.899,00TL

Plus ile farkı ışık olması mı?
Değilmiş hocam.

"Logitech G502 X PLUS, Logitech G502 LIGHTSPEED'in halefidir. Yeni PLUS biraz daha hafiftir, daha kaliteli fare ayaklarına sahiptir ve RGB aydınlatması kapalıyken reklamı yapılan pil ömrü oldukça uzundur. Ayrıca daha iyi tıklama gecikmesine sahiptir ve artık LIGHTSPEED'de kullanılan standart anahtarlar yerine hibrit optik-mekanik anahtarlara sahiptir."

Değilmiş hocam.

"Logitech G502 X PLUS, Logitech G502 lıghtspeed'in halefidir. Yeni Plus biraz daha hafiftir, daha kaliteli fare ayaklarına sahiptir ve RGB aydınlatması kapalıyken reklamı yapılan pil ömrü oldukça uzundur. Ayrıca daha iyi tıklama gecikmesine sahiptir ve artık lıghtspeed'de kullanılan standart anahtarlar yerine hibrit optik-mekanik anahtarlara sahiptir."

Değmez o zaman buna bu fiyatı vermeye 600 daha koyar Plus alınır :D

Değilmiş hocam.

"Logitech G502 X PLUS, Logitech G502 LIGHTSPEED'in halefidir. Yeni PLUS biraz daha hafiftir, daha kaliteli fare ayaklarına sahiptir ve RGB aydınlatması kapalıyken reklamı yapılan pil ömrü oldukça uzundur. Ayrıca daha iyi tıklama gecikmesine sahiptir ve artık LIGHTSPEED'de kullanılan standart anahtarlar yerine hibrit optik-mekanik anahtarlara sahiptir."

Eski lightspeed ile, yeni X plus'ı kıyaslamışlar. X Plus ve yeni X'i değil.

Son düzenleme:
Geçen gün bunun x plus olanını alacaktım vatan bilgisayar da kalmamıştı onun yerine Steelseries Aerox 3 wireless Onyx Mouse aldım. Oyuncu mouse istiyorsan bunu tercih edebilirsin hafif ve delikli olması güzel terleme yapmaz.

Geçen gün bunun X Plus olanını alacaktım Vatan Bilgisayar da kalmamıştı onun yerine SteelSeries Aerox 3 Wireless onyx mouse aldım. Oyuncu mouse istiyorsan bunu tercih edebilirsin hafif ve delikli olması güzel terleme yapmaz.

Diablo versiyonu var ya yeni çıkan çok güzel 2K falan olsa alacağım ama 4K civarı fiyatı var :(

Değmez o zaman buna bu fiyatı vermeye 600 daha koyar Plus alınır :D

Arkadaş biraz ters bilgiler vermis. Bana geliyor. Yolda kardesim bekle! İncelemesini de koyacağım YouTube'a oncesinde bakmak istersen Teknoseyir Plus'ı incelemis. Ben 502X light inceleyeceğim. Yapamasam bile buraya yazarım tek farkın RGB mi degıl mi? Yukarıda ki celişki şu RGB daha hafif değil!

Geri
Yukarı