Logitech G502 X Lightspeed veya Plus alınır mı?

Sylvestre

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bir süredir yeni bir mouse arayışındayım ve açıkçası G502X Lightspeed modelini almaya çok yakınım ancak öncesinde sizlere danışmak istedim. Sizce bu mouse indirim yakalandığında tercih edilmeli mi yoksa alternatif önerilerinizi almak isterim.

G502X Lightspeed ile G Pro X Superlight arasında gidip geliyorum ancak tutuş şeklimi de göz önünde bulundurarak daha büyük bir model olan G502X Lightspeed veya Plus modeline daha sıcak bakıyorum.

Kullananlar var ise tecrübelerini mutlaka dinlemek isterim.

Aslında fırsatın varsa MediaMarkt veya benzeri mağazalarda deneme ürünlerinde denk gelirsen bir kere fareyi tutup senin için doğru olan mı ona göre karar vermen çok daha sağlıklı olur. Ama g502X gayet hafifletilmiş bir model daha ağır olması gerekirken. Ben şahsen FPS oyunlarında fare elimin altında kaybolsun isterim. Flick atarken fareyi değil kolumu hissetmek isterim. Bu nedenle özellikle mini ve hafif kablosuz tercih ederim. O nedenle FPS için Superlight, Moba ve hikayeli oyunlar için de Lightspeed öneririm.

Aslında fırsatın varsa MediaMarkt veya benzeri mağazalarda deneme ürünlerinde denk gelirsen bir kere fareyi tutup senin için doğru olan mı ona göre karar vermen çok daha sağlıklı olur. Ama g502X gayet hafifletilmiş bir model daha ağır olması gerekirken. Ben şahsen FPS oyunlarında fare elimin altında kaybolsun isterim. Flick atarken fareyi değil kolumu hissetmek isterim. Bu nedenle özellikle mini ve hafif kablosuz tercih ederim. O nedenle FPS için Superlight, Moba ve hikayeli oyunlar için de Lightspeed öneririm.
Evet açıkçası denemeden almak pek de içime sinmiyor ama özellikle G502X Lightspeed veya Plus modelini denemek için pek de fazla yer yok bildiğim kadarıyla. MediaMarkt şubelerinde şansımı denemeli miyim?

Evet açıkçası denemeden almak pek de içime sinmiyor ama özellikle G502X Lightspeed veya Plus modelini denemek için pek de fazla yer yok bildiğim kadarıyla. MediaMarkt şubelerinde şansımı denemeli miyim?
Mediamarkt, Vatan, Teknosa. Biraz gezip bakmak lazım. Ya da Amazon Prime gibi rahatlıkla iade edebileceğin bir siteden alıp 1 2 gün deneyimleyip memnun değilsen iade edebileceğin şekilde alabilirsin de.

Yeni konular

Geri
Yukarı