Logitech G513 Carbon vs. Logitech G PRO

lusha

Decapat
Daha fazla  
LOGITECH G513 Carbon RGB Mechanical Gaming Keyboard, GX Blue (Clicky) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Mi daha iyi yoksa.
Mi?

Arkadaşlar ikisi arasında kararsız kaldım. Kullanan var mı? Yorumlarınız çok değerli. Ayrıca bu 1000-1500 fiyat aralığında başka klavye al diyen var ise önerileri bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Sesli olmasını tercih etmem sadece. Yoksa küçük veya büyük oluşu önemli değil.

O zaman bütçeyi zorlamaya gerek yok.

İlk olanın Red Switch'li versiyonu veya ikincinin yellow Switch'li versiniyonunu alın.

Geek Customized SK64S Mechanical Keyboard 64 Keys NKRO bluetooth 5.1 Type-C Dual Mode RGB Backlight PBT Keycaps Gateron Optical Switch Gaming Keyboard bunu da Black olarak almanızı öneririm eğer alacaksınız.

İnternetten seslerine bakın tüm hepsi gateron Switch'lere sahip hangisin sesi hoşunuza giderse o Switch'li olanı alın.

Önermek için mi sordunuz yoksa benim sorduğum iki klavye arasındaki farkı yazarak seçmemi mi istediniz anlamadım :) hata varsa affola.

Önermek için sordum.

Zaten sessiz demeniz ile düşündüğünüz ürünler anında elendi. Clicky yani sesli bir yapıya sahipler.

Son düzenleme:
O zaman bütçeyi zorlamaya gerek yok.

İlk olanın Red Switch'li versiyonu veya ikincinin yellow Switch'li versiniyonunu alın.

Geek Customized SK64S Mechanical Keyboard 64 Keys NKRO bluetooth 5.1 Type-C Dual Mode RGB Backlight PBT Keycaps Gateron Optical Switch Gaming Keyboard bunu da Black olarak almanızı öneririm eğer alacaksınız.

İnternetten seslerine bakın tüm hepsi gateron Switch'lere sahip hangisin sesi hoşunuza giderse o Switch'li olanı alın.

Önermek için sordum.

Zaten sessiz demeniz ile düşündüğünüz ürünler anında elendi. Clicky yani sesli bir yapıya sahipler.

Teşekkür ederim attıklarınıza da bakıp bir seçim yapacağım, iyi forumlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı