Logitech G535 vs G435 vs G733 vs Razer Barracuda X

Klarnius

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, birkaç gündür kulaklık arıyorum ve kafam çok karıştı. Bir sürü konuya baktım ve başlıktaki tüm kulaklıkların yorumları çok karışık. Örnek olarak Barracuda X'i çok beğendim ama en son baktığım konuda biri kulaklığın sesinin kötü olduğu ve programla bile tam düzelemediğini söylüyor. Hangisini alacağım hakkında herhangi bir öneriniz varsa söylerseniz çok mutlu olurum. Başka kulaklıklara da açığım.

Öncelikle merhaba, birkaç gündür kulaklık arıyorum ve kafam çok karıştı. Bir sürü konuya baktım ve başlıktaki tüm kulaklıkların yorumları çok karışık. Örnek olarak Barracuda X'i çok beğendim ama en son baktığım konuda biri kulaklığın sesinin kötü olduğu ve programla bile tam düzelemediğini söylüyor. Hangisini alacağım hakkında herhangi bir öneriniz varsa söylerseniz çok mutlu olurum. Başka kulaklıklara da açığım.
G733 ses kalitesi olarak aralarından en iyisi Barracuda X'in ses kalitesi kötü g733'e göre , gelelim g535'e ben önceden almayı düşünmüştüm forumda konu açtım ama düzgün cevap alamadım oyuzden nasıldır bilmem, bilmediğim şeyede yorum yapmam.

Hocam rtingsten bakıp mı millete ürün öneriyorsunuz şaka gibi.

G733 ses kalitesi olarak aralarından en iyisi Barracuda X'in ses kalitesi kötü G733'e göre, gelelim G535'e ben önceden almayı düşünmüştüm forumda konu açtım ama düzgün cevap alamadım o yüzden nasıldır bilmem, bilmediğim şeyede yorum yapmam.

Hocam rtingsten bakıp mı millete ürün öneriyorsunuz şaka gibi.

G733 bu fiyata değmez zaten, anlaşılır olsun diye rtings attım niye ki?

G733 bu fiyata değmez zaten, anlaşılır olsun diye rtings attım niye ki?
Rtings ne kadar güzel ve sağlam site olsada kulaklık gibi bir ürünü bakmak mantıklı değil. Ayrıca 4000 TL'ye adam akıllı wireless kulaklık bulunmuyor oyuzden fiyatına değer g733 arada 4400 TL oluyoor

Çok pardon eklemeyi unutmuşum bu kulak pedlerinin deri olmaması gerek,kulaklarım çok rahatsız olup terliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı