Logitech G602 Alınır mı?

Dragosh1397

Centipat
Merhabalar arkadaşlar sorum aslında çok basit, ancak önceden buna benzer olarak açılan konuları gördüm ama yeteri kadar bilgi alamadım. Şu anda SteelSeries Rival 300S kullanmaktayım. Bu ürünü kablosuz olması ve markasının kaliteli olması sebebiyle, ayrıca fiyatının aşırı olmaması nedeniyle beğendim. Ancak bir konuda emin değilim. Acaba sensör hızı ve gaming açısından, şu an kullandığım mouse kadar iyi bir kalite verir mi? Özellikle FPS oyunlarında, tepkime hızı, yani benim elimi hareket ettirmem ile, bunun mouse'u hareket ettirmesi arasında geçen süre nasıldır bilmiyorum. Bu açıdan bu konuda deneyimi olan birisinin görüşüne ihtiyaç duymaktayım. Sonuç olarak elbette boş masraf yapmış olmak istemem. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

[EDİT: Bunun yerine kablolu G502 daha iyi bir seçim olur mu? Kablosuz olduğu için bu G602 ile arasında kaldım.]

Son düzenleme:
Merhaba dostum. Ben G502 kullanıyorum ve bugüne kadar kullandığım en iyi mouse olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu model zaten Logitech'in efsane modellerinden biri. Eminim SteelSeries modeli de kötü değil (ancak G502 ile karşılaştırılabilecek seviyede değil, sadece fiyat anlamında tercih edilebilir) ben tercihimi G502 kablolu modelinden yana kullanırım. Benim efsane canavar aşağıda.

Saygılarımla.

1.jpeg

Logitech G810, Logitech G700S, Logitech Z906 almıştım zamanında. Klavye ile mouse garanti süreleri bitince tuş arızası verdi ne hikmetse. Sonradan hatırladım ki fareyi teknosadan almıştım ve garanti süresi 3 yıldı. Sağolsunlar faremi "yabancı" destek birimi değiştirdi.

Merhaba kardeşim önecllikle Logitech G602'nin 2 yılı geçgin kullanıcısıyım. Şöyleki diğer oyuncu mouselarına nazaran daha sade bir tasarımı var, makro sayısı fazla ve iş görür biçimde, sol ve sağ tık güzel bir dokuya sahip, ayriyeten 3500 DPI modu var, tabii bu senin isteğine kalmış isteren 500 yap.
Ve mouse muzda 2 adet mod var
Oyun ve performans
Oyun daha çok hakimiyeti sağlarken performans hız konusu bakımından daha iyi.
Mouse elime şans eseri geçti. Ve gayet menunum lakin benim kötü kullanımımdan kaynaklı sanırım.hafif hafif tuş algılamasında sorun çıkmaya başladı. Ama bu piyasadaki hakkı yenmiş mouselardan biri bence.
Al pişman kalmazsın güven bana ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı