Logitech G602 benzeri fare önerisi

Bütçe
Sorun yok

Aircraft06

Decapat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 5 yıldız Logitech G602 Gaming mouse kullanmaktayım. Son dönemde açıkça mouse pilleri aşırı tüketerek bitiriyor ya da bağlantı sorunları yaratıyor. Bu nedenle fareyi değiştirmek istiyorum. Uzun zamandır bu ürün grubunu takip etmediğim inçin sizlere danışmak istedim. Bu model muadili ya da yakın kablolu ya da kablosuz model önerileriniz nedir? Ellerim çok terlediği için malzeme kalitesi önemli. Öncesinde pek çok mouse kullanıp ancak bu modelde konfora kavuşmuştum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seninle aynı durumdayım bende benzer bir fare arıyorum özellikle serçe parmak destekli, Yazılım desteği iyi bir fare bulamadım Logitech G502 Hero kullanıyrum X Plus aldım memnun kalmadım tuşlar çok sesli idi ve serçe parmağım Hero'ya göre daha da dışarıda kaldı, Logitech istiyorum çünkü yazılım desteği çok güzel G602 ve 604 de piyasada yok

Normalde önereceğim bir mouse asla değil ama sırf o şekil istiyorsunuz diye muadil ancak Razer Basilisk modellerine bakılır sanırım. Tekrar söylüyorum normalde önereceğim bir mouse değil :D En azından Razer Focus Pro 30K sensör kullanıyor. Ağırlık olarak hemen hemen aynı biraz daha ağır. akakce

Geri
Yukarı