Çözüldü Logitech G635 mikrofonu uzun süre susturulunca tekrar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Logitech G633 kulaklığım vardı ve belli bir süre sonra aynı sorunu yaşamaya başlamıştım. Sorun şu eğer uzun süre muteli kalırsa muteyi kaldırsam bile uygulamalarda çalışmıyor. Logitech G HUB'dan test edince çalışıyor gözüküyor fakat oyunlarda ve uygulamalarda ses yok. Muteli gibi yani. Bilgisayar değiştirdim aynı sorun. Kulaklık değiştirdim aynı sorun. Logitech G635'e geçtim yani devam ediyor aynı sorun. Reddit'te falan şikayetleri açılmış ama sorun devam ediyor mu bilmiyorum. Çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Ben G633 den X Pro ya geçtiğim de o tarz sorunlar oluşmuştu. Programı yeniden silip kurdum şu anlık bir sıkıntı yok bende.
Tamam sebebini buldum. Gürültü önlemeyi kapatınca düzeldi.
Hocam ben uygulamayı değil bilgisayarı sıfırdan kurdum yine aynı sorunu yaşadım. Kafayı yicektim artık. Gürültü önleme yüzündenmiş.
Ben G633 den X Pro ya geçtiğim de o tarz sorunlar oluşmuştu. Programı yeniden silip kurdum şu anlık bir sıkıntı yok bende.
Tamam sebebini buldum. Gürültü önlemeyi kapatınca düzeldi.
Hocam ben uygulamayı değil bilgisayarı sıfırdan kurdum yine aynı sorunu yaşadım. Kafayı yicektim artık. Gürültü önleme yüzündenmiş.

Çözüm

Geri
Yukarı