Uzun süre kullanılabilecek ekipman önerisi

muskargus

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden hiç anlamazdım ve saçma saçma markalardan ekipman alırdım.
Işıklı mışıklı bir şey gördüğümde dayanamıyordum ama şu an gerçekten aldığıma o kadar pişmanım ki.
Dün Rampage K66 kulaklığımın kablosunda sıkıntı çıktı kabloya her değdiğimde ses gidiyor geliyor. Bugün de Gamepower Ogre klavyem resmen delirdi, bazen random tuşlara basıyor space, k tuşu algılamıyor. Yani yavaş yavaş bozulmaya başladı, artık bana böyle sorun çıkartmayacak uzun süre kullanabileceğim ekipman markalarını yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eskiden hiç anlamazdım ve saçma saçma markalardan ekipman alırdım.
Işıklı mışıklı bir şey gördüğümde dayanamıyordum ama şu an gerçekten aldığıma o kadar pişmanım ki.
Dün Rampage K66 kulaklığımın kablosunda sıkıntı çıktı kabloya her değdiğimde ses gidiyor geliyor. Bugün de Gamepower Ogre klavyem resmen delirdi, bazen random tuşlara basıyor space, k tuşu algılamıyor. Yani yavaş yavaş bozulmaya başladı, artık bana böyle sorun çıkartmayacak uzun süre kullanabileceğim ekipman markalarını yazar mısınız?
Özenle en çöp markaları seçmişsiniz. Gamepowerın hiçbir ürünü alınmaz. Rampage da aynı şekilde.

Lütfen bütçe belirtin. Bir kaç F/P ürün listeleyelim.

Son düzenleme:
Corsair, SteelSeries, MSI, Razer ve Logitech gibi markalar tercih edilebilir.

Arkadaşın yazdığı markalar sağlam markalar ancak yine de bu markalardan bile bazen 1 sene içinde çöp olanlar çıkabiliyor, o duruma dikkat etmelisiniz @muskargus

Örneğin: Logitech G213 klavye, Logitech G300s mouse.

Yani bu marklardan bile alırken alacağınız modelin yorumlarına mutlaka bakın. Özellikle ekşi sözlük ve Technopat'taki yorumlara. Bu 2 yerdeki kullanıcılar çoğu yere daha bilinçli.

Arkadaşın yazdığı markalar sağlam markalar ancak yine de bu markalardan bile bazen 1 sene içinde çöp olanlar çıkabiliyor, bu duruma dikkat etmelisiniz.

Yani bu marklardan bile alırken, alacağınız modelin yorumlarına mutlaka bakın. Özellikle ekşi sözlük ve Technopat'taki yorumlara, bu 2 yerdeki kullanıcılar çoğu yere daha bilinçli.

Dediğiniz gibi hocam, en iyi markalar olsa bile elbet kronik sorunlu ürünler üretilebiliyor.

Arkadaşın yazdığı markalar sağlam markalar ancak yine de bu markalardan bile bazen 1 sene içinde çöp olanlar çıkabiliyor, o duruma dikkat etmelisiniz @muskargus

Yani bu marklardan bile alırken alacağınız modelin yorumlarına mutlaka bakın. Özellikle ekşi sözlük ve Technopat'taki yorumlara. Bu 2 yerdeki kullanıcılar çoğu yere daha bilinçli.
G300S kullanıyorum 2 yıldır sağ macro basmamaya başlayınca garanti yenisini gönderdi :)

Logitech kalitedir.

Geri
Yukarı