Logitech G700 DPI Sorunu

The Psycho

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunlarda Mouse'u hareket ettirmekte zorlanıyor. Hantal kalıyorum. Hayatımda ilk kez bir oyuncu Mouse'u aldım. Nişan alırken komik duruma düşüyor boşa sıkıyorum ve nişan almakta zorlanıyorum.

Bana bu ve bu gibi oyucu Mouse'larını nasıl kullanacağımı öğretir misiniz? DPI Kaç olmalı örneğin Crysis 2 Maximum Edition oynuyorum. Daha doğrusu oynayamıyorum. :(

Alışmak önemli. DPI ayarını düşürüp yükselterek kendinize göre bir ayarlama yapabilirsiniz.

Yüksek DPI her zaman iyidir. Eğer yüksek DPI'da mouse'unuz çok hızlı hareket ediyorsa (ki etmesi normal) oynadığınız oyunun ya da Windows'un mouse hassasiyetini (sensitivity) düşürmeniz yeterli olacaktır.

Alışmak önemli. DPI ayarını düşürüp yükselterek kendinize göre bir ayarlama yapabilirsiniz.

Yüksek DPI her zaman iyidir. Eğer yüksek DPI'da mouse'unuz çok hızlı hareket ediyorsa (ki etmesi normal) oynadığınız oyunun ya da Windows'un mouse hassasiyetini (sensitivity) düşürmeniz yeterli olacaktır.

Belli bir DPI Ayarı var mı şu DPI'da oyna dediğiniz?

Üstünde ki tuşlardan birinde DPI ile ilgili bir şey olması lazım ama yoksa programından da ayarlanabiliyormuş.
Logitech-G700-LGS-Software.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı