Logitech G733 %100 şarj olmuyor

Hümmett

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, 1 hafta önce Logitech G733 aldım. İlk şarj ettiğimde G HUB üzerinde tam şarj etmemiş gösterdi, sonra şarjda değilken kulaklığı kullandığım zaman tekrar kontrol ettiğimde kendiliğinden %100 oldu. Ancak ikinci şarj ettiğimde yaklaşık 20 saat şarjda kaldı ve akşam G HUB'u açıp kontrol ettiğimde %80'e kadar şarj etmiş. Tekrar şarja taktım bilgisayar açıkken, %100 oldu, şarj kablosunu çıkarır çıkarmaz %99 oldu.

Sizce kulaklıkta sorun mu var, yoksa kablosuz kulaklılarda normal mi bu? G733 veya başka kablosuz kullanan arkadaşlar bu tarz bir şey yaşadınız mı? Bu arada kulaklık ve bilgisayar kapalı şekilde şarj ettim ilk başta ve şarj etti, ikincisinde de aynı şekilde şarj ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, 1 hafta önce Logitech G733 aldım. İlk şarj ettiğimde G HUB üzerinde tam şarj etmemiş gösterdi, sonra şarjda değilken kulaklığı kullandığım zaman tekrar kontrol ettiğimde kendiliğinden %100 oldu. Ancak ikinci şarj ettiğimde yaklaşık 20 saat şarjda kaldı ve akşam G HUB'u açıp kontrol ettiğimde %80'e kadar şarj etmiş. Tekrar şarja taktım bilgisayar açıkken, %100 oldu, şarj kablosunu çıkarır çıkarmaz %99 oldu.

Sizce kulaklıkta sorun mu var, yoksa kablosuz kulaklılarda normal mi bu? G733 veya başka kablosuz kullanan arkadaşlar bu tarz bir şey yaşadınız mı? Bu arada kulaklık ve bilgisayar kapalı şekilde şarj ettim ilk başta ve şarj etti, ikincisinde de aynı şekilde şarj ettim.

Benzer bir sorun bende de var ve G HUB da sıkıntı var diyorlar çoğu kişi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım. Sanırım sorun Microsoft Visual C++'dan kaynaklanıyor. İsterseniz deneyin, en güncel linki aşağıdaki microsoft'un sayfasında. Bana düzelmiş gibi geldi, tekrar yapar mı bilmiyorum ama sıkıntı yaşayanlar bir denesin.

Geri
Yukarı