Logitech G733 şarj soketi nereden bulunur?

yigitbaygut

Hectopat
Daha fazla  
Hocamlar merhaba yaklaşık 1.5 sene önce G733 kulaklığımın soketi yandı maalesef. Türkiye distribütör ve Logitech kulaklığı geri kabul etmedi. Ben de 1.5 yıldır yeni şarj soketi arayıp bulamıyorum. Herhangi bir Type-C sokette olmuyor. Nasıl bulabilirim? 15-20 tane telefoncu gezdim 3-4 telefoncuda 2-3 ay kaldı, bulamıyoruz. Logitech'de yardımcı olmuyor, hurda G733 falan da bulamıyorum. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

Hocam düzgün bir elektronikçi bulursanız tamir edebilir. Uğraşırsa soket uydurabilir.

Eklediğim görseldeki gibi bir porta sahip sanırım. Type c şarj portlarının çok çeşitli varyasyonları var. Sizinkine yakın olan bu olabilir.

Dosya Ekleri

• type c.png
    type c.png
    300,2 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Senin yerinde olsam cihazı en güzel şekilde demonte eder ve soketi ucuz bir havya ile söküp soketi arardım. G733 soketi diye ararsan bulamazsın.

Hocam sen adamını bulamamışsın gerçek anlamda ben telefon tamiricisiyim diyen her adam uydurmasyonda olsa yapar uğraşmak istememişler sabırlı ol telefon tamircilerini gez illa birisi yapacaktır.

Eklediğim görseldeki gibi bir porta sahip sanırım. Type c şarj portlarının çok çeşitli varyasyonları var. Sizinkine yakın olan bu olabilir.

hocam çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı