Logitech G733 şarj olmuyor

slmgoko

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 haftadır kulaklığı kullanıyorum belki de daha fazla. Kutudan Full şarj ile çıkmıştı ve bugün şarjı 30 olunca dedim bir şarja takayım. 30 iken şarja taktım ve 10-15dk geçmesine rağmen hala 30 da kalıyordu. G HUB'ı kapatıp açtım ve şarj göstergesi 7'ye düştü. 10-15 dakikadır hala şarjda ve hala 7 olarak gözüküyor şarj. İlk defa şarj ediyorum kulaklığı ve böyle bir sorun yaşamak canımı sıktı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bilgisayarın USB girişinden şarj ediyorum. Bir de kulaklık açık iken mi şarj edilmeli yoksa kapalı iken mi?

Pc'den şarj etmeniz böyle sonuçlara neden olabilir. Kulaklığı kapatın, başka bir usb portuna takın mümkünse mavi olan USB 3.0 porta. 2 saat hiç dokunmadan bekleyin.

Hocam ortalama 4 saate doluyor şarjı.
Anladım hocam, kulaklık şuan açık şekilde şarjda duruyor bilgisayarda bağlı. RGB kısmında her hangi bir renk yanmıyor o yüzden şarj olup olmadığı konusunda da kafam karışmıştı.
Pc'den şarj etmeniz böyle sonuçlara neden olabilir. Kulaklığı kapatın, başka bir usb portuna takın mümkünse mavi olan USB 3.0 porta. 2 saat hiç dokunmadan bekleyin.
Şu an bilgisayar kasasının ön kısmında olan dediğiniz gibi mavi 3.0 portunda takılı kulaklık. Bakalım ne sonuç göreceğiz.

Anladım hocam, kulaklık şuan açık şekilde şarjda duruyor bilgisayarda bağlı. RGB kısmında her hangi bir renk yanmıyor o yüzden şarj olup olmadığı konusunda da kafam karışmıştı.

Şu an bilgisayar kasasının ön kısmında olan dediğiniz gibi mavi 3.0 portunda takılı kulaklık. Bakalım ne sonuç göreceğiz.
Arka taraftaki USB portuna takın. Doğrudan anakarta bağlı olsun.

Hocam peki şarj olup olmadığını nasıl anlayacağım ?
Telefon şarjı veya pcden sarj ediyorum ben. Sarja takınca zaten ışığı yanim sonmeye başliyor. Şarji fullenince ışık kapaniyor yanlış değilsem. Şarjini ogrenmek icin pc ve kulaklik açikken kulakligin acma kapama tusuna bi kere basiyorum söylüyor şarj yüzdesini

Arka taraftaki USB portuna takın. Doğrudan anakarta bağlı olsun.
Arka tarafa taktım şuan hocam.
Telefon şarjı veya pcden sarj ediyorum ben. Sarja takınca zaten ışığı yanim sonmeye başliyor. Şarji fullenince ışık kapaniyor yanlış değilsem. Şarjini ogrenmek icin pc ve kulaklik açikken kulakligin acma kapama tusuna bi kere basiyorum söylüyor şarj yüzdesini
RGB ışıkları ben kapatmıştım g hub üzerinden. Açayım onları bakalım renk olarak bir gösterge olacak mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı