Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1700-1800
Öncelikle ben alırken hiç yorum bulamadığım için yorum yapmak istiyorum, ürünün beyaz rengi elime dün ulaştı. Oldukça hafif yaklaşık 2 saat oyun oynadım kafamda yok gibi o derece. Genel olarak Wireless ve/veya yüksek segment kulaklıklar kadın dostu olmuyor G635 çok iyiydi ama 1 senede kafamı ezdi resmen. Şarjı tabii zamanla ölecek ama %40 kutudan çıkardım biraz müzik dinledim 2 saat kadar da Fortnite Save the world oynadım sesler bana yeterli geldi ve 2 saatin sonunda %23 şarjı kaldı şimdilik bu iyi gibi. Wireless alıcıya gelirsek kasanın arkasına taktım 7 metre koridordan geçip mutfağa girdiğim anda kesildi ama oda içerisinde yeterli. Kulaklık ayarı bildiğimiz kulaklıklar gibi kenarlardan açılmıyor, aradaki bandın kademesini değişerek kullanabiliyoruz. Fiyat/performans ürünü kesinlikle değil ama benim için konfor ürünü oldu.
Son olarak ben bunu alırken biliyordum ama belki siz duymamışsınızdır;
Benim gibi gözlük kullanıyorsanız kenardaki RGB'ler gözlükten aşırı yansıyor bu da oyundayken gözünüze biri lazer tutuyormuş hissi yaratıyor ara ara. Ben kapatarak kullanmayı tercih ettim. Çerçeve kenarlarında herhangi bir baskı yaratmadı. Başka bir sorunuz olursa kullandıkça yardımcı olabilirim.

Hocam sizden bir şey isteyebilir miyim kulaklığı Type-C girişli andirod telefona bağlayabilir misiniz eğer çalışırsa bende almak istiyorum kendisi USB biliyorum ama dönüştürücü vs gibi seylerle olur mu acaba sizden haber bekliyorum.

Hocam sizden bir şey isteyebilir miyim kulaklığı Type-C girişli andirod telefona bağlayabilir misiniz eğer çalışırsa bende almak istiyorum kendisi USB biliyorum ama dönüştürücü vs gibi seylerle olur mu acaba sizden haber bekliyorum.

Selamlar malesef o şekilde çalışmıyor. Type-c girişin sadece şarj amaçlı konulduğunu okumuştum zaten ama sizin için denedim, olmadı.

Çok teşekkür ederim yapacak bir şey yok SteelSeries Arctis 1 Wireless alacağız artık 😂
Ben sadece hafif olduğu için ve tasarımının çok hoşuma gittiği için aldım yalan yok. Bu fiyata daha iyisi kesin vardır. Yalnız şeyi denemedim; usb alıcısını typec ye çevirip telefona takarak bir şekilde çalıştırılabilir mi tam emin değilim ama olsa da zaten telefonun alt kısmında öyle bir şeyle gezmek ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum. Telefonumun typec-typec kablosu vardı onu taktım, işe yaramadı.

Ben sadece hafif olduğu için ve tasarımının çok hoşuma gittiği için aldım yalan yok. Bu fiyata daha iyisi kesin vardır. Yalnız şeyi denemedim; USB alıcısını typec ye çevirip telefona takarak bir şekilde çalıştırılabilir mi tam emin değilim ama olsa da zaten telefonun alt kısmında öyle bir şeyle gezmek ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum. Telefonumun typec-typec kablosu vardı onu taktım, işe yaramadı.

Ya benim dusumcem 1350TL'yi sadece evde PC'de kullanmak için vermemek en beğendiğim kulaklık şu an tasarımı falan çok tatlı ya bence de fazla kullanışlı olmaz ama sonuçta evden üniversiteye yürürken falan takacağım bu dediğimide en rahat veren tek kulaklık SteelSeries Arctis 1 Wireless diğerleri saçma şekilde USB yapmış ama gerçekten kulaklık çok güzel 😂

Ben sadece hafif olduğu için ve tasarımının çok hoşuma gittiği için aldım yalan yok. Bu fiyata daha iyisi kesin vardır. Yalnız şeyi denemedim; USB alıcısını typec ye çevirip telefona takarak bir şekilde çalıştırılabilir mi tam emin değilim ama olsa da zaten telefonun alt kısmında öyle bir şeyle gezmek ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum. Telefonumun typec-typec kablosu vardı onu taktım, işe yaramadı.

Üründen hala memnun musunuz almayı düşünüyorum Arctis 7 ile G733 arasında kaldım hangisini önerirsiniz.

Üründen hala memnun musunuz almayı düşünüyorum Arctis 7 ile G733 arasında kaldım hangisini önerirsiniz.
Ben de ikisinin arasında kalıp bunu almıştım ama hiç Steelseries kullanmadım Arctis serisinden memnun bir sürü insan var. Yukarıda da belirttim aslında tasarım ve konfor açısından bir de markayı sürekli kullandığım için G733 ü seçtim. Benim için yeterli, kulaklıkta ne aradığınıza bağlı açıkcası. Şahsi fikrim, gidip bir yerde kafanızda deneyimleyin mümkünse ışıkları açık bir şekilde çünkü yandaki RGBleri gözlük kullandığımdan ve ekrandan da arada yansıma yaptığından beni rahatsız ediyor kapalı ya da sabit kullanıyorum.

Ben de ikisinin arasında kalıp bunu almıştım ama hiç SteelSeries kullanmadım Arctis serisinden memnun bir sürü insan var. Yukarıda da belirttim aslında tasarım ve konfor açısından bir de markayı sürekli kullandığım için G733'ü seçtim. Benim için yeterli, kulaklıkta ne aradığınıza bağlı açıkcası. Şahsi fikrim, gidip bir yerde kafanızda deneyimleyin mümkünse ışıkları açık bir şekilde çünkü yandaki RGB'leri gözlük kullandığımdan ve ekrandan da arada yansıma yaptığından beni rahatsız ediyor kapalı ya da sabit kullanıyorum.

Bütçeyi biraz daha arttırıp Arctis 9 Wireless aldım bende gözlük kullanıyorum ve RGBlerinden rahatsız olucağımı düşündüm önerileriniz için teşekkürler.

Ben de ikisinin arasında kalıp bunu almıştım ama hiç SteelSeries kullanmadım Arctis serisinden memnun bir sürü insan var. Yukarıda da belirttim aslında tasarım ve konfor açısından bir de markayı sürekli kullandığım için G733'ü seçtim. Benim için yeterli, kulaklıkta ne aradığınıza bağlı açıkcası. Şahsi fikrim, gidip bir yerde kafanızda deneyimleyin mümkünse ışıkları açık bir şekilde çünkü yandaki RGB'leri gözlük kullandığımdan ve ekrandan da arada yansıma yaptığından beni rahatsız ediyor kapalı ya da sabit kullanıyorum.

Merhabalar, kısa süre önce ben de Logitech G733 satın aldım fakat şarj konusunda takıldım. Şarjdayken kullanmak çok sıkıntı olur mu, yoksa ayrı bir zamanda özellikle şarja takılmalı mı? Bataryanın boşu boşuna ölmesini istemiyorum. Şarjdayken kulaklığı kapatmalı mıyım? İlk kablosuz deneyimimden dolayı soruyorum kusura bakmayın. Kullanım kılavuzuna baktım da bir şey göremedim.

Geri
Yukarı