Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1700-1800
Acaba oyun oynarken oyunun sesi veya video izlerken videonun sesi mikrofondan arkadaşınıza gidiyor mu konuşma sırasında ve sizce şu anda 2700 lira değer mi bu kulaklığa?

2700'e değmez bence ama çok iyi kulaklık, bu arada gitmiyor filtresi çok iyi Blue voice ile EQ ayarıda yapabiliyorsun.

@cagdaserkan09

1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Varsa kafanda soru yanıtlayabilirim.
Hocam konuyu hortlatıyorum ama benim için gerçekten önemli. G733'ün FPS oyunlarında ses kasma performansı nasıl memnun musunuz? Cloud 2 Wireless, G733 ve Corsair HS80 var aklımda. Oyunlarda hangisi ile daha iyi ses kasılır sizce? @fiu

Son düzenleme:
Hocam konuyu hortlatıyorum ama benim için gerçekten önemli. G733'ün FPS oyunlarında ses kasma performansı nasıl memnun musunuz? Cloud 2 Wireless, G733 ve Corsair HS80 var aklımda. Oyunlarda hangisi ile daha iyi ses kasılır sizce? @fiu

Yani G733 için konuşabilirim diğer ürünleri kullanma şansım olmadı. Açıkcası G733 Valorant için yeterli ama CS:GO için puanım 10 üzerinde 7 diyebilirim. @598332 Açıkcası alınır sadece sesi biraz az gelebilir ama alışınca sıfır sorun.

Son düzenleme:
Şuan maçtayım birazdan yazarım? :D Edit olarak seni de taglerim sorry. :D
Bekliyorum hocam. Bol winler size 😀

Yani G733 için konuşabilirim diğer ürünleri kullanma şansım olmadı. Açıkcası G733 Valorant için yeterli ama CS:GO için puanım 10 üzerinde 7 diyebilirim. @598332 Açıkcası alınır sadece sesi biraz az gelebilir ama alışınca sıfır sorun.
Sadece Valorant oynuyorum hocam güzel ses kasılır diyorsanız alıyorum. Kulaklık hakkında çok fazla kafa karıştırıcı yorum var. Sizin FPS oyunlarında tecrübeli olduğunuzu görünce bilgi alabilirim diye düşündüm.

Son düzenleme:
Bekliyorum hocam. Bol Win'ler size 😀

Sadece Valorant oynuyorum hocam güzel ses kasılır diyorsanız alıyorum. Kulaklık hakkında çok fazla kafa karıştırıcı yorum var. Sizin FPS oyunlarında tecrübeli olduğunuzu görünce bilgi alabilirim diye düşündüm.

G733 için ses kasma noktasında puanım 8.5 diyebilirim. Onun dışında hafif sağlam ve sarjıda gayet iyi gidiyor. Zaten çoğu high eloda oynayan yayıncıda kullanıyor.

Vallahi arkadaşlar ne desem bilemiyorum o kadar kötüleyen yorum var ki, bu tamamen kullanıcı deneyimi ile alakalı. 2011 Mart'dan beri kullanıyorum. İlk aldığım zamanlar Valorant da oynadım. Ses o kadar yüksekti ki adamlar kafamın içinde koşuyor gibiydi kısmak zorunda kaldım. Şu sıralar rekabetçi olarak sadece LoL oynadığım için bana yetiyor. Günde 3 saat kullanımda şarjı 1 haftaya kadar gidiyor. Yeri geliyor 1 hafta açmıyorum sarji kendi kendine asla azalmıyor. Uzun süreli kullanım deneyimimde beni tek memnun etmeyen şey hala çok yüksek seste bir müzik dinlemek istediğimde sesin bana yeterli gelmemesi. Ses dışarıyı duyamayacağınız kadar fazla o ayrı ama işte anladınız siz.

Vallahi arkadaşlar ne desem bilemiyorum o kadar kötüleyen yorum var ki, bu tamamen kullanıcı deneyimi ile alakalı. 2011 Mart'dan beri kullanıyorum. İlk aldığım zamanlar Valorant da oynadım. Ses o kadar yüksekti ki adamlar kafamın içinde koşuyor gibiydi kısmak zorunda kaldım. Şu sıralar rekabetçi olarak sadece LoL oynadığım için bana yetiyor. Günde 3 saat kullanımda şarjı 1 haftaya kadar gidiyor. Yeri geliyor 1 hafta açmıyorum sarji kendi kendine asla azalmıyor. Uzun süreli kullanım deneyimimde beni tek memnun etmeyen şey hala çok yüksek seste bir müzik dinlemek istediğimde sesin bana yeterli gelmemesi. Ses dışarıyı duyamayacağınız kadar fazla o ayrı ama işte anladınız siz.
Duyduğum kadarıyla G733 biraz daha genele hitap eden bir kulaklık. Özellikle FPS oyunlarında rakibi olan Corsair HS80 Wireless'ın biraz daha gerisinde kalıyor. Tabi bu söylediklerim ses kasma performansı hakkında. Şarj süresi, hafiflik, çekim mesafesi gibi konularda ise G733 bir adım önde.

Öncelikle ben alırken hiç yorum bulamadığım için yorum yapmak istiyorum, ürünün beyaz rengi elime dün ulaştı. Oldukça hafif yaklaşık 2 saat oyun oynadım kafamda yok gibi o derece. Genel olarak wireless ve/veya yüksek segment kulaklıklar kadın dostu olmuyor g635 çok iyiydi ama 1 senede kafamı ezdi resmen. Şarjı tabi zamanla ölecek ama %40 kutudan çıkardım biraz müzik dinledim 2 saat kadar da fortnite save the world oynadım sesler bana yeterli geldi ve 2 saatin sonunda %23 şarjı kaldı şimdilik bu iyi gibi. Wireless alıcıya gelirsek kasanın arkasına taktım 7 metre koridordan geçip mutfağa girdiğim anda kesildi ama oda içerisinde yeterli. Kulaklık ayarı bildiğimiz kulaklıklar gibi kenarlardan açılmıyor,aradaki bandın kademesini değişerek kullanabiliyoruz. Fiyat/performans ürünü kesinlikle değil ama benim için konfor ürünü oldu.
Son olarak ben bunu alırken biliyordum ama belki siz duymamışsınızdır;
Benim gibi gözlük kullanıyorsanız kenardaki rgbler gözlükten aşırı yansıyor bu da oyundayken gözünüze biri lazer tutuyormuş hissi yaratıyor ara ara. Ben kapatarak kullanmayı tercih ettim. Çerçeve kenarlarında herhangi bir baskı yaratmadı. Başka bir sorunuz olursa kullandıkça yardımcı olabilirim.
Ürünü hala kullanıyor musunuz?
Eğer kullanıyorsanız merak ettiğim konular var da sormak isterim...

Geri
Yukarı