Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1600₺
Geç geri dönüş için kusura bakmayın. MediaMarkt'tan 1500 civarına aldım rahatlık ve hafiflik konusunda Arctis 7 ile yarışabilecek tek kulaklık diyebilirim.

Arctis 7 ve G733 arasında kaldım sizce hangisi daha iyi? Oyun, müzik, film gibi çoğu şey için kullanacağım ve mikrofon bakımından hangisini önerirsiniz?

G733 kullanıyorum merak ettiklerini sorabilirsin ve çoğu kulaklığı kullandım istersen karşılaştırabilirim.
Cloud 2 - Arctis 1 - Arctis 3 - Arctis 7 - G733 - Razer Kraken - JD712
Bunların hepsini uzunca kullandım.
Cloud 2'ye göre ses kasma durumları nasıl? Müzik ve film performansı nasıl? Ses yüksekliği Cloud 2'ye göre nasıl? Bu sorularımı cevaplayabilirsen çok sevinirim.
Kulaklık gayet konforlu, ses kalitesi iyi ama mikrofon kalitesi eski kulaklığıma göre biraz kötü onun dışında memnunum görüntü olarak da çok hoş.
Cloud 2'ye göre ses kasma durumları nasıl? Müzik ve film performansı nasıl? Ses yüksekliği Cloud 2'ye göre nasıl? Bu sorularımı cevaplayabilirsen çok sevinirim.
Siz de yukarıda yazdıklarım hakkında bir yorum yapar mısınız? Ben de bir kulaklık arayışı içerisindeyim. Logitech G733, Razer Blackshark V2 Pro ve Corsair Virtuoso RGB arasında kaldım.

Siz de yukarıda yazdıklarım hakkında bir yorum yapar mısınız? Ben de bir kulaklık arayışı içerisindeyim. Logitech G733, Razer Blackshark V2 Pro ve Corsair Virtuoso RGB arasında kaldım.

Ses performansı oyun, film ve müzik fark etmez çok iyi. Ses yüksekliği aşırı yüksek değil bende Void Elite RGB vardı onu yüzde 50 ses yüksekliğinden kullanıyordum. O kadar çok ses vermesi bir kulaklığın aşırı gereksiz bence. G733'ü yüzde 80 ile yüzde 100 arasında kullanıyorum ve uygulamalardan kısıyorum sesleri tam istediğim gibi ses yüksekliği.

G733 kullanıyorum merak ettiklerini sorabilirsin ve çoğu kulaklığı kullandım istersen karşılaştırabilirim.
Hocam benim bir sorum var. Bende şuan Cloud2 var ama kablosuza geçmek istiyorum öneriniz nedir g733 le arctis 7 2019 arasında kaldım
Hocam benim bir sorum var. Bende şu an cloud 2 var ama kablosuza geçmek istiyorum öneriniz nedir acaba g733 le arctis 7 2019 arasında kaldım baya siz kullanmışsınız sanırım hepsini

Hocam peki bazı kullanan kişiler sesler valorantta falan boğuk ve az geliyor diyorlar bunun bir ayarı falan mı var yoksa kulaklıkla ilgili mi sizde yaşadınız mı bunu
Kulaklığın mikrofonu için bir ton ayar var. Sadece doğru ayarı bulman lazım. Arkadaşlarım başta kötü diyordu benim mikrofona sonradan doğru ayarı buldum şuan eskisinden farkı yok diyorlar.

Kulaklığın mikrofonu için bir ton ayar var. Sadece doğru ayarı bulman lazım. Arkadaşlarım başta kötü diyordu benim mikrofona sonradan doğru ayarı buldum şuan eskisinden farkı yok diyorlar.
Yani micten değil de kulaklığın sesi az ve boğuk geliyor diyorlar kullananlar

Yeni konular

Geri
Yukarı