Logitech G733 almaya değer mi?

Ludanka

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir tanıdığımız vasıtasıyla yurt dışından 120 euro (güncel kur ile 2.400 TL) karşılığında Logitech G733 kulaklığı getirtmeyi düşünüyorum. Yanında getireceği için ekstra vergi çıkmaz diye umut ediyorum. Sizce bu kulaklığa değer mi? Özellikle kafası büyük biriyim sorun yaşar mıyım bunu merak ediyorum. Genel görüşlerinizi de belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl belki daha uzun süredir G733 kullanıyorum.
En memnun olduğum konu şarj konusu, tam kullanımda 2 günü rahatça çıkarabiliyor.
Ses kalitesini şahsen beğendim, %50 ses seviyesinde kullanıyorum ve yeterli geliyor.
Mikrofon konusunda kablosuz kulaklıklara göre bir seviye üstte, HS80'in altında. Gayet başarılı bir mikrofon diyebilirim, robotluktan uzak.
Rahatlık konusunda da gayet mükemmel bir kulaklık fakat büyük kafalı birinin kullanabileceğini hiç düşünmüyorum. Küçük bir kulaklık, büyük kafalara ne kadar uyar emin değilim.

En memnun olduğum konu şarj konusu, tam kullanımda 2 günü rahatça çıkarabiliyor.
Ses kalitesini şahsen beğendim, %50 ses seviyesinde kullanıyorum ve yeterli geliyor.
Mikrofon konusunda kablosuz kulaklıklara göre bir seviye üstte, HS80'in altında. Gayet başarılı bir mikrofon diyebilirim, robotluktan uzak.
Rahatlık konusunda da gayet mükemmel bir kulaklık fakat büyük kafalı birinin kullanabileceğini hiç düşünmüyorum. Küçük bir kulaklık, büyük kafalara ne kadar uyar emin değilim.

Şu an bende G935 var. Kulaklıkta dip ses sorunu mevcut. Hiç ses yokken dipten bir hışırtı gibi ses veriyor. Bu kulaklıkta öyle bir durum var mı?

Kulağınızı rahatsız ettiği oldu mu hiç? Ben şu an cooler master ch321 modeli kullanıyorum ve bu benim kulağımın üst kısmını acıtıyor aynı durumu bu kulaklıkta yaşar mıyım?

Kulağınızı rahatsız ettiği oldu mu hiç? Ben şu an cooler master ch321 modeli kullanıyorum ve bu benim kulağımın üst kısmını acıtıyor aynı durumu bu kulaklıkta yaşar mıyım?
Kulağımı hiçbir zaman rahatsız etmedi. Rahatlığı ve hafifliğinden çok memnunum.
Ekstra birkaç özelliğinden daha bahsedecek olursam driveri olan Logitech G Hub inanılmaz iyi.
Tabii 3000TL veya daha fazlasını hakedecek bi kulaklık olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ama şuanın kuruyla o fiyat bandında neler var vs. bayadır araştırmıyorum.
Daha düşük bütçede Barracuda X var ve çevremdeki kullananlar çok memnun.

Ucuz rengin kalmaması, banka komisyonu falan derken 2600 e patladı. Umarım değecek bir kulaklıktır

Geri
Yukarı