Logitech G733 oyunlarda çok fazla Bass'lı ses

cruse

Hectopat
CS2, Valorant ve diger tum oyunlarda oyunun sesi cok fazla Bass'li ve derinden geliyor. Ne yaparsam yapayim cozemedim. Kulakligin vermesi gereken ses olmasi gerekenden fazlasiyla azdi. Onu bir sekilde cozdum fakat şu an oyunlarda rahatsiz edici bir sekilde bass ve tiz geliyor. Kulakligin ayarlari ile oynamadim. Hepsi normal zaten. Yeni aldim iade de edemiyorum. Bir sekilde cozemedim. Param bosa gitsin istemiyorum. İllaki bir çözümü oldugunu dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2, Valorant ve diger tum oyunlarda oyunun sesi cok fazla Bass'li ve derinden geliyor. Ne yaparsam yapayim cozemedim. Kulakligin vermesi gereken ses olmasi gerekenden fazlasiyla azdi. Onu bir sekilde cozdum fakat şu an oyunlarda rahatsiz edici bir sekilde bass ve tiz geliyor. Kulakligin ayarlari ile oynamadim. Hepsi normal zaten. Yeni aldim iade de edemiyorum. Bir sekilde cozemedim. Param bosa gitsin istemiyorum. İllaki bir çözümü oldugunu dusunuyorum.

Loitech G HUB kullanıyor musunuz acaba?

Şu anda evde misiniz ilk öncelikle yazılımdaki 7.1i kapatıp yazılımı silin.

Loitech G HUB kullanıyor musunuz acaba?
Evet kullaniyorum

Şu anda evde misiniz ilk öncelikle yazılımdaki 7.1i kapatıp yazılımı silin.
Anlamadim tam olarak dediginizi

Evet kullanıyorum.

Anlamadim tam olarak dediginizi.

Sesi az demişsiniz kulaklığı iyi duyacak şekilde ayarlamanız için söylüyorum yazılım kulaklığı etkiliyor. İlk öncelikle 7.1 kapat yazılımı sil sonrasında Windows'tan ses karıştırıcısı seçeneklerine gel orada kulaklık ya da headphone yazanı seçiceksin başkasını seçme.

Geri
Yukarı