Logitech G733 vs G435

Lefras

Kilopat
Daha fazla  
USB kulaklık için Logitech G G733 mi yoksa Logitech G G435 mi? Bu iki kulaklık arasında karar veremedim. Birisinin fiyatı diğerinin 2 katı. Neden bu kadar fazla fiyat farkı var? Hangisini önerirsiniz?

USB kulaklık için Logitech G G733 mi yoksa Logitech G G435 mi? Bu iki kulaklık arasında karar veremedim. Birisinin fiyatı diğerinin 2 katı. Neden bu kadar fazla fiyat farkı var? Hangisini önerirsiniz?
G733 olabilir, 535'te düşünebilirsiniz.

G435 kötü mü? Fiyat olarak onlara göre çok daha ucuz.
Merhaba.

G435 kullanıyorum 7 aydır, hafifliğindeki başarısı kadar başka bir kulaklığı övemem sanırım. Kafamda olduğunu hissettirmiyor saatlerce takılı kalmasına rağmen. Piyasada daha hafifleri var mı bilmiyorum ama gerçekten haffilik konusunda önde geliyor.

Corsair Void Elite RGB 7.1 düşünebilirsiniz 5 aydır kullanıyorum Fury X Wireless'ten geçtim bayağı iyi bir kulaklık.

Ses olarak iki kulaklıkta aynı diye biliyorum, yazılım olarak farkları var kullanım alanları birbirine göre farklı bu tamamen sizin zevkinize göre şekillenecek bir durum G435 gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz bir cihaz ama G733 ise evde ofiste konsolunuzla kullanabileceğiniz bir cihaz, bu da incelemesi

Eğer kablosuz şart değilse stüdyo kulaklığı+ses kartı da yapabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı