Logitech G733 vs G435

Pw_Onur

Picopat
G435 kullanıyorum ama ped arası açık kulağım zamanla değip rahatsızlık verebilir. Bir de içindeki kanallar açık içerisi toz olabilir zamanla.

G435i iade edip G733 almaya değer mi? G733 önerir misiniz?

.

Dosya Ekleri

• IMG_6008.jpeg
    IMG_6008.jpeg
    135,4 KB · Görüntüleme: 33
G733 çok daha iyi olur hocam. Bir de ben G435 almayı düşünüyorum hem telefonum hem de bilgisayarım için, ses ve mikrofon kalitesi nasıl önerir misiniz?

Mikrofon olarak 733 mükemmel bence. Fiyat aralığınızı belirtirseniz arkadaşlar ek önerileride bulunabilir.

G733 çok daha iyi olur hocam. Bir de ben G435 almayı düşünüyorum hem telefonum hem de bilgisayarım için, ses ve mikrofon kalitesi nasıl önerir misiniz?

435 mikrofon kalitesi olarak çok kötü bir kulaklık.

Bu ortanın açıklığı halis mi? Çok kalitesiz duruyor.
Dimi 2.5k veriyoruz sonuç bu hadi kısa vadede neyse de uzun vadede bilemiyorum.

Hocam bana göre iyi Dolby ile seviyeyi yükseltebiliyosun mikrofon olarakta daha kötü bir dönüt almadım içime siner dersen dc'den konuşurum sana. Bağlantıları güzel telefona bağladım ses mes bass iyi yani öyle mükemmel değil ama iyi yani.

Mikrofon olarak 733 mükemmel bence. Fiyat aralığınızı belirtirseniz arkadaşlar ek önerileride bulunabilir.

435 mikrofon kalitesi olarak çok kötü bir kulaklık.
Hocam ben 1000tl'ye kadar alıcaktım sonra 2.5a çıktım bunu görünce dedim bir kere oluyor madem tam zevkini yaşayalım 5k şuan nerden nereye geldik. Ama işte seçenek çok olduğu için diğerlerine bakmıyorum yoksa kafa karışıyor. Arctis, Corshair, Steelseries.. Benim bilgisayarım laptop ses kartım güzel değil ondan her modeli alamıyorum.

Değil mi 2.5k veriyoruz sonuç bu hadi kısa vadede neyse de uzun vadede bilemiyorum.

Hocam bana göre iyi Dolby ile seviyeyi yükseltebiliyosun mikrofon olarak da daha kötü bir dönüt almadım içime siner dersen DC'den konuşurum sana. Bağlantıları güzel telefona bağladım ses mes bass iyi yani öyle mükemmel değil ama iyi yani.

Hocam ben 1000TL'ye kadar alacaktım sonra 2.5a çıktım bunu görünce dedim bir kere oluyor madem tam zevkini yaşayalım 5K şu an nereden nereye geldik. Ama işte seçenek çok olduğu için diğerlerine bakmıyorum yoksa kafa karışıyor. Arctis, Corsair, SteelSeries. Benim bilgisayarım laptop ses kartım güzel değil ondan her modeli alamıyorum.

Hocam Corsair tarafından Void Elite'den uzak durun. Ses yonganıza güvenmiyorsanız dediğiniz gibi ses kartlı bir kulaklık alın. Forumda Barracuda X çok öneriliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı