Logitech G733 vs. Hyperx Cloud 2 Wireless

FreYr3162

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H, Ryzen 5 5600, Gigabyte Gaming OC Pro RTX 2060, G.Skill 2x8 GB 3000MHz CL16, Seagate Barracuda 2 TB 7200RPM, Samsung 860 EVO 500 GB M2 SSD, Pny CS900 480 GB, Cougar 700W PSU
Şuan mevcut kulaklığım Logitech G430, 3 senelik olmasından dolayı artık sesinde sorunlar olmaya başladı zaten kulak padlerinde soyulmalar kararmalar falan oldu, yavaş yavaş ömrünü dolduruyor gibi. Gerçekten FPS oyunlarında çok güzel bir 7.1 performansı veriyordu, rakibin tam olarak nereden geldiğini anlıyordum. Yakın zamanda Logitech G432 almıştım ancak G430'daki performansı alamadım bu kulaklıktan, G430'un yenilenmiş hali olsa da bozmuşlar kulaklığı resmen, ben de sattım. Genelde Rainbow Six Siege, Battlefield 5 gibi oyunlar oynuyorum. FPS oyunlarında hangisinden daha iyi verim alırım bir de 1500 TL'ye kadar başka kablosuz oyuncu kulaklığı tavsiyeleriniz varsa da olur.

Son düzenleme:
Ben de tam olarak aynı iki kulaklık arasındayım. İkisi de ülkemize yeni girmeye başladığından detaylı bir karşılaştırma videosu, yazısı vs. de bulamadım.

İkisi de fiyat ve özellik bazında bakıldığında birbirine çok yakın görünüyor. Şahsen G733 e biraz daha yakınım (hem tasarım hem de diğer ekipmanları da Logitech olarak kullandığımdan ötürü) ancak diğer tarafta da Cloud II faktörü var. Kablolu modeli yıllardır en çok tercih edilen modeller arasında.

Zor seçim olacak :)

Ben de tam olarak aynı iki kulaklık arasındayım. İkisi de ülkemize yeni girmeye başladığından detaylı bir karşılaştırma videosu, yazısı vs. de bulamadım.

İkisi de fiyat ve özellik bazında bakıldığında birbirine çok yakın görünüyor. Şahsen G733 e biraz daha yakınım (hem tasarım hem de diğer ekipmanları da Logitech olarak kullandığımdan ötürü) ancak diğer tarafta da Cloud II faktörü var. Kablolu modeli yıllardır en çok tercih edilen modeller arasında.

Zor seçim olacak :)
Evet gerçekten zor bir seçim çünkü ikisi de çok yakın kulaklıklar. Baktığın zaman Cloud 2 biraz daha eski bir kulaklık 7.1 sesi nasıl verir bilmiyorum tereddütlerim var. Eski kulaklığı alıp wireless yapıp piyasaya tekrar sürdüler resmen, kaç senelik kulaklık yani. G733 biraz daha yeni bir kulaklık.

@FreYr3162 @Gonzi arkadaşlar bende aynı iki kulaklık arasındayım. Hangi kulaklıkları aldınız acaba?
Hala kararımı veremediğim için eski kulaklığımı kullanmaya devam ediyorum maalesef. Gönlüm Hyperx Cloud 2 wireless'dan yana ama kablolu modelinden az ses veriyor diyen var, dip ses var diyen var kararsızım hala.

Hala kararımı veremediğim için eski kulaklığımı kullanmaya devam ediyorum maalesef. Gönlüm HyperX Cloud 2 Wireless'dan yana ama kablolu modelinden az ses veriyor diyen var, dip ses var diyen var kararsızım hala.

Logitech G733 modelinin siparişini az sonra vereceğim. Unutmazsam geldiği zaman haber verir 1-2 gün kullanır geri bildirim yaparım. Sende unutmazsan pazartesi, salı günü beni bir yere etiketleyip sorabilirsin.

Logitech G733 modelinin siparişini az sonra vereceğim. Unutmazsam geldiği zaman haber verir 1-2 gün kullanır geri bildirim yaparım. Sende unutmazsan pazartesi, salı günü beni bir yere etiketleyip sorabilirsin.
Çok iyi olur, deneyimlerini bekliyorum. Bilgilendirmiş olursun hem bizi.
Kulaklık elinize ulaştı mı? İlk izlenimleriniz neler?
Bugün yarın alacağım ama 2 ürünün de fiyatları ve performansları çok yakın gibi. FPS oyunlarında temiz bir ses istiyorum sadece. Mikrofonu da kötü olmasın tabi.

Son düzenleme:
1 Yıldır cloud 2 kullanıyorum ve anlık olarak içerisinde gelen ses kartı bozuldu o yüzden çift jak dönüştürücüsü ile kullanmaya başladım. Muhtemelen yakın zamanda logitech g733'e geçeceğim. Eğer g733 hakkında geri bildirimi olanlar yazarsa harika olur.

Çok iyi olur, deneyimlerini bekliyorum. Bilgilendirmiş olursun hem bizi.

Kulaklık elinize ulaştı mı? İlk izlenimleriniz neler?
Bugün yarın alacağım ama 2 ürünün de fiyatları ve performansları çok yakın gibi. FPS oyunlarında temiz bir ses istiyorum sadece. Mikrofonu da kötü olmasın tabi.
Kimse geri bildirim yapmayacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı