Logitech G733'ü Nasıl Şarj Etmeliyim?

sence nasıl steelseries arctis 7 mi bu mu fps oyunlarda felan ses kasma nasıl
Net bir şekilde bu model.

Zaten bu modelin rakibi Arctis 7 değil Arctis 9'dur ki ona rağmen çoğu konuda Arctis 9'dan iyi.

Peki FPS oyunlarda ses kasması nasıl ayrıca kalite bakımından arctis 7 ye göre nasıl ve 1600 TL ye başka önerebileceğiniz varmı
1600TL'ye kablosuz ve rahat Arctis serisi ve bunun dışında yok.

Arctis 7'den her bakımdan üstün.

Arctis 9'dan bass konusunda daha iyi. 7.1 konusunda Arctis 9 biraz daha iyi.

Peki bu 7.1 ler sanal bir şekilde mi bulunuyor bu iki üründe çünkü bazı kulaklık modellerinde gerçek varda
Sanal 7.1 hem Arctis 7 ve 9'da hem G733'te.

İlk 7.1 çıktığında çoğu kulaklık gerçek 7.1 kullandı ve bayağı bi' kullanıcı beğenmedi gerçek 7.1'in verdiği sesi. Bazıları da aksine baya beğendi.

Gerçek 7.1 deneyimlemediyseniz mutlaka bir şekilde gerçek ve sanalın farkını deneyimleyin. Gerçek olanı sevebilirsiniz ama sevmeyebilirsiniz.

Ses kasmaya gelecek olursak fazla rekabetçi bir oyuncu olmadığım için net bir söz söyleyemem, söylemem yanlış olur. Ancak çoğu FPS e-sporcusunun G733 tercih ettiğini farkettim.

Artık markalar riski almak istemediği için hemen hemen her kulaklık sanal 7.1 kullanıyor.

Şurada başka bir konuda ürünle ilgili deneyimlerimi aktarmıştım.
Hocam kendim kullanmaya başladım 3 gündür kullanıyorum. Beyaz hastasıyım sizin gibi 200TL fazla verdim beyaz olsun diye. Çok rekabetçi oynamadığım daha çok hikayeli oyunlar ve müzik dinlediğim ve son derece konfora önem verdiğim için seçtim.

Aşırı derece rahat ettiriyor. Kablosuz olması mükemmel. Yemek söylüyorum kapıya geliyor kulaklığı çıkarmadan alıp mutfağa götürüp tepsiye koyup sonra salona dönüyorum. Yemeği yiyip mutfağa bırakıp sonra lavaboya gidip elimi yıkayıp dönüyorum. Tüm bunlar olurken kulaklık hiç çıkmıyor bile. Ev büyük olmadığı için kesilme hiç yaşamadım bunlar olurken. Lavabo evin öbür ucunda.

Ses kalitesi olarak elbette çok güzel. 650 liralık kablolu kulaklık kullanıyordum rahat değildi. Sesi ondan çok daha iyi ancak bu kulaklık kablolu olsa ve rahat olmasa aradaki fiyat farkına değecek kadar ses kalitesi artışı yoktu. Yine de gözle görülür daha doğrusu; sesle duyulur büyük bir fark var. :D

Kulaklık fiyatını hakediyor mu? Bence sonuna kadar evet ancak kullanım amacı önemli. Sizin yazdıklarınızı okuduğumda kesinlikle alınır diyorum. Hemen hemen benle aynı kullanım amacınız var gibi duruyor.

Arctis 5 falan denmiş ama ne alaka? Bu modelin 7.1'inin kendi fiyat bandına göre bir tık kötü olmasına rağmen Arctis 7'den iyi bir 7.1'e sahip. Arctis 9'dan iyi basslara sahip.

Benim için çok daha önemli olan bir faktör daha vardı. Gürültü önleme. Kulaklığı ilk taktığımda hayal kırılığına uğramıştım gürültü önleme konusunda. Çok rahat birilerinin seslerini duyabiliyordum çünkü sadece pasif gürültü önleme vardı. Dün farkettim oyun oynarken sesi çok açık bile değildi ama biri bağırsa bile duymuyordum. Annemi duymayınca yanıma gelip bağırmış yine duymadım. En son dokundu jumpscare yemiş gibi korktum. :D

Bir video/oyun/film/dizi veya herhangi bir ses olduğunda ve az çok odaklandığınızda duymuyorsunuz. Odağını çok kolay kaybeden biri olarak bile böyleyim. Sadece kulağınızdayken ses yokken kulaklıktan çıkan dışarıdaki sesleri daha az duyuyorsunuz ancak çok net anlaşılıyor dışarıda olan her şey.

Kısacası alınır. :)

Saçım biraz dağınık olduğu için ses tekerliği ve diğer tuşları hafif kapıyor ama problem etmedim ben.

İlk 7.1 çıktığında çoğu kulaklık gerçek 7.1 kullandı ve bayağı bi' kullanıcı beğenmedi gerçek 7.1'in verdiği sesi. Bazıları da aksine baya beğendi.

Gerçek 7.1 deneyimlemediyseniz mutlaka bir şekilde gerçek ve sanalın farkını deneyimleyin. Gerçek olanı sevebilirsiniz ama sevmeyebilirsiniz.

Ses kasmaya gelecek olursak fazla rekabetçi bir oyuncu olmadığım için net bir söz söyleyemem, söylemem yanlış olur. Ancak çoğu FPS e-sporcusunun G733 tercih ettiğini farkettim.

Artık markalar riski almak istemediği için hemen hemen her kulaklık sanal 7.1 kullanıyor.

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için bende e sporculardan kullananlar olduğunu duydum ama bir türlü adlarını bulamadım bir tek bildiğim Berk rip tepe kullanıyor 2 3 aydır

İlk 7.1 çıktığında çoğu kulaklık gerçek 7.1 kullandı ve bayağı bi' kullanıcı beğenmedi gerçek 7.1'in verdiği sesi. Bazıları da aksine bayağı beğendi.

Ses kasmaya gelecek olursak fazla rekabetçi bir oyuncu olmadığım için net bir söz söyleyemem, söylemem yanlış olur. Ancak çoğu FPS e-sporcusunun G733 tercih ettiğini fark ettim.

Kulaklığı nasıl şarj ediyorsun?

Yok PC ile mi yoksa şarj aleti ile mi?
PC ile hocam, bu ürünün sağındaki şarj kısmı ile;

1677756354401.png

Geri
Yukarı