Logitech G900 alınır mı?

Red Switch

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 yıldır kullanmış olduğum G300S mouse'umu emekli edip, G900'e geçmek istiyorum.

Geçmek istememdeki sebepler kablosuz olması ve daha yüksek DPI seçeneği. RGB de işin cabası.

G300S elime oturuyor, elimi düz olarak üstüne koyduğumda 4-5cm daha uzun parmaklarım.
G900'ün çok büyük olması nedeniyle ele oturmadığını söyleyenler olmuş internette. Yorumlarınızı alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her zaman bir bilene ve kullanana sormakta fayda var @Onur Altuğ Sever. Şayet düşünürseniz Corsair Dark Core benzeri özelliklerle hoşunuza gidebilir.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam, Logitech'in kalitesi, müşteri desteği beni kendine bağladı. Farklı bir markaya geçmeyi düşünmüyorum :)

Uzun süredir G900 kullanıyorum, öncelikle kesinlikle büyük olarak tanımlanacak bir fare değil. G300S'e tam oturan küçük ellere sahip değilsen ki öyle olmadığını söylüyorsun bence G900 tam sana göre.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, sanırım g900'e geçeceğim.

Hangi mouse'yi aldin acaba? Cevaplarsan sevinirim
G900 aldım bir kaç aydır kullanıyorum çok memnunum.
7 aylık kullanım sonrası yazıyorum arkadaşlar, uzun kullanımlar sonucu yüzük parmağımın temas ettiği, farenin üst tarafında sağ tarafında bulunan açık gri alan deforme oldu. Logitech destek'de "Kullanım esnasında oluşan kozmetik arıza için değişim sağlamamaktayız." şeklinde cevapladı. Şimdilik çok rahatsız etmiyor fakat bu kadar paraya yakışmadı.

Son düzenleme:
son durum nedir hocam acaba alınır mı uzun kullanımda parasını hak ediyor mu ? yoksa steel series gibi başka markalara yönelmeli miyiz kablosuz olması problem değil.

Son düzenleme:
Dark Core ile 903 arasında kaldım ve 900 ile 903 farkı yok, güncel deneyimini paylaşabilir misin?
Soru sanırım bana.

G900 daha hafifti ve kullanımı daha keyifliydi.(107 gram) Dark Core da kötü bir fare değil ancak FPS oyuncusu için biraz fazla ağır.(128 gram)

Tekrar Corsair setimi oluşturmak istiyorum o yüzden Dark Core'u düşünüyorum herhangi bir aşınma veya ısınma sorunu var mı? Glaive'de avuç içinin geldiği kısım ısınıyordu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı