Logitech G910 Orion Spark Nereden Alabilirim?

Aküb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 ay içinde donanımlarımı yenilemeyi düşünüyorum. Logitech G710+ alacaktım fakat web sitesinde yeni bir klavyesini gördüm. Ama satış yapan neredeyse hiç bir yer yok, yapanda Türkçe karakterleri barındırmıyor. Sizin Türkiye'de resmi olarak ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir bilginiz var mı?

Merhaba arkadaşlar, 1 ay içinde donanımlarımı yenilemeyi düşünüyorum. Logitech G710+ alacaktım fakat web sitesinde yeni bir klavyesini gördüm. Ama satış yapan neredeyse hiç bir yer yok, yapanda Türkçe karakterleri barındırmıyor. Sizin Türkiye'de resmi olarak ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir bilginiz var mı?
Bilgim yok ama, şimdi almak istersen eBay' dan alman gerekecek sanırım. Bu klavyenin tuş yüzeyi pek de hoş değil, özellikle yazımda çok rahatsız edici olabilir. G710+ önermem, onun yerine CM Storm Trigger Z alabilirsin. Eğer G910 alacak kadar bütçe ayıracaksan, Asus Strix Tactic Pro da alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı