Logitech G920 nerede tamir ettirilebilir?

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Yıllar önce Logitech G920 direksiyon ve Driving Force vites satın almıştım. Bugünlerde üründe kendiliğinden 1. viteste temassızlıklar olamaya başladı. Yani 1. vites ve boş vites aralığında gidip geliyor. Ürünün garanti süresi birkaç ay süreyle dolmuş. Logitech'e desteğe ulaştım beni canlı sohbetle yabancı birine bağladı. Derdimi anlattım ürünü kontrol etti istediği bilgilerin hepsini verdim. Garantisi bittiği için yardımcı olamayacağını söyledi. Dedim ücret karşılığı tamir edin veya yenisiyle değiştirin. Adam yine yardımcı olamayacağını söyledi. Yani ben böyle kendiliğinden oluşmuş basit bir problem yüzünden bir sürü para verdiğim ürünü çöpe mi atacağım? Daha önce çok kez ürünlerimi garantiye gönderdim ama ilk kez böyle büyük bir firmanın ücret karşılığında da olsa tamir veya değişim yapmadığını görüyorum. Ryzen 3600 işlemcimin pinlerini yamultmuştum. Kullanıcı hatası olmasına rağmen 200 küsur TL karşılığında sıfırını vermişlerdi. Ürünü tamir edebilecek birisini de bulamadım. Büyük ihtimal çok basit bir şeyden kaynaklanıyor. Ürünü çöpe atmak istemiyorum. Sadece basit bir vitesin fiyatı bile 600 TL olmuş. Tamir ettirebileceğim bir yer var mıdır tanıdığınız?

fdsg534sdfgfasd.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı