Logitech G930 İnceleme

Bende g35 var en geniş halde olduğu halde kafama baskı uyguluyor saçları hep çökertiyor kalıp gibi izi kalıyor bu da aynı mı o kadar para verdiğim kulaklığı satıp hafif birşey alasım geliyor bazen kulaklığı çıkardıktan çok sonra bile kafama biraz dokununca ağrı yaratmış olduğunu hissediyorum normal mi acaba g930da öyle mi?

Aynı şey G930 da da var evet. Kafa bandı zaten ince. İnce olduğu için şerit gibi iz bırakıyor kafada

Bende daha büyük olan bandıda var onu takıyorum feci iz yapıyor ve uzun süreden sonra sıkıntı yaratıyor incelerini denedim onlar kafayı öldürüyor insanın satıp 5 tllik internet kafe kulaklığı alası geliyor

Ben de fiyatını hak eden bir ürün olmadığını düşünüyorum.

Bende mikrofon konusunda g35 bayağı iyi ama ses konusunda internette duyduğum gibi çıkmadı g930da g35in kablosuz versiyonu şu aletleri deneyecek yer olsa ne güzel olurdu internette duyduğumuza göre alıyoruz fakat beklediğimiz gibi olmuyor. Mousemde sıkıntılı yazın işe girip ekipman yenileyeyim en iyisi :d Birde kaç saat kullanılabiliyor ?

Şarj süresi 10 saat diye belirtiliyor ama 10 saat gitmiyor bunu açıkça söyleyeyim. Knonometreyle ölçmedim , bazen bırakıyorum açık unutuyorum, bazen şarj etmeyi unutuyorum direk şarjda kullanıyorum falan. Ama ortalama vermek gerekirse ve oynadığım oyundan hesapladığıma göre minimum 6-7 saat gidiyor olmalı.

Daha once soyledim, tekrar soyluyorum. Ses olayi kullanana bagli birsey. Bende G430 var, babam son seste rahat muzik dinlerken ben dinleyemiyorum.

@Mustafa35 Razer Kraken Pro ve Logitech G930 arasından hangisini seçerdiniz ?

Kronik o kronik kaynım da da var. Aynından aynı rahatsızlık.
Bu yazılarınız için teşekkür ederiz Türkiye'de bilinçli tüketicilere ihtiyacımız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…