Logitech Gaming Software Hiçbir Cihaz Algılanamadı hatası

Batuhan_ALT

Kilopat
Yer
TRABZON
Daha fazla  
Arkadaşlar dün logitech'in g300 mouse aldım ancak logitech gaming software yükleyip açtığımda hiçbir cihaz algılanmadı hatası veriyor.

Screenshot - 15_1.png

NOT: Mouse bilgisayara takılı çalışıyor fakat makro ayarı yapamıyorum ve program mouse'u algılamıyor.
Win8 x64 kullanıyorum ve programın x64 versiyonunu indirdim olmadı. Hangi versiyonunu indirsem olmadı. Sizden yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon, ben yeniyim hemen anlatayım:
Aygıt yöneticisinden HID ile uyumlu aygıt olması lazım. Ona sağ tıklayıp özelliklerden sürücü güncelleştir diyoruz ve sürücüyü kendi bilgisayarımdan bul diyoruz. LGS (logitech gaming software) kurulu olduğu yerde driver klasörü var onu seçip ilerliyoruz. Sürücüyü kuruyor ve işlem bitiyor. Eğer yapamayan arkadaşlar varsa onlara yardım edebilirim. İyi forumlar.

Dediklerini aynen yaptım ancak şöyle bir hata verdi "Windows, aygıtınızın sürücü yazılımını buldu, ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu."
Yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu Windowsun bir sorunu ben sadece driverı yüklemeyi biliyorum bilgisayara bir rest atmayı dene olmazsa bir konu açmayı dene.

Arkadaşlar aynı hatayı ben logitech f710 için alıyorum. Farklı portlara taktım ve xbox 360 konrolcüsü olarak da tanıttım. Gamepad çalışıyor fakat oyun yazılımında gözükmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

4. resimde Logitech g300 yazanın üstündekini güncelleyin

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    122,6 KB · Görüntüleme: 7.334
  • 2.png
    2.png
    127,9 KB · Görüntüleme: 7.482
  • 3.png
    3.png
    130,8 KB · Görüntüleme: 6.818
  • 4.png
    4.png
    130,4 KB · Görüntüleme: 7.992
  • 5.png
    5.png
    92,1 KB · Görüntüleme: 6.824
Aygıt yöneticisinde HUD ile ıyumlu aygıta giriyoruz. Sonra sağ tık yazılım güncelleştir yapıyoruz. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara ya basıyoruz(Logitech gaming software bilgisayarınızda yüklü olmalı). Sonra logitech gaming software'ın kurulu olduğu yerde driver klasörünü klasörünü seçip tamam diyoruz. Ben bu şekilde yaparak çözdüm.

Screenshot - 20_6.png
Screenshot - 20_6 002.png

Geri
Yukarı