Logitech Gaming Software Hiçbir Cihaz Algılanamadı hatası

Pardon, ben yeniyim hemen anlatayım:
Aygıt yöneticisinden HID ile uyumlu aygıt olması lazım. Ona sağ tıklayıp özelliklerden sürücü güncelleştir diyoruz ve sürücüyü kendi bilgisayarımdan bul diyoruz. LGS (logitech gaming software) kurulu olduğu yerde driver klasörü var onu seçip ilerliyoruz. Sürücüyü kuruyor ve işlem bitiyor. Eğer yapamayan arkadaşlar varsa onlara yardım edebilirim. İyi forumlar.
Akşam akşam uğraştırdı dediklerini yaptım oldu eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay gelsin arkadaşlar. Bende Logitech G402 kullanıyorum 2 yılı aşkın ve hiçbir zaman beni yarı yolda bırakmayan mouse şimdi çalışıyor ama LGS'de gözükmüyor aynı sizin probleminiz gibi. Ve ilginç yanıysa dediklerinizi yaptım ama Aygıt Yöneticimde 6 tane HID Uyumlu Fare çıkıyor ve Mouse bir türlü çıkmıyor. Ve bunların hepsini tek tek güncelleştrmeyi denedim ve "zaten güncel" dedi. Çözümü bilen varsa çok müteşekkir olurum. Kolay gelsin hepinize...

upload_2017-8-5_1-20-58.png

Aygıt yöneticisinden HID ile uyumlu aygıt olması lazım. Ona sağ tıklayıp özelliklerden sürücü güncelleştir diyoruz ve sürücüyü kendi bilgisayarımdan bul diyoruz. LGS (logitech gaming software) kurulu olduğu yerde driver klasörü var onu seçip ilerliyoruz. Sürücüyü kuruyor ve işlem bitiyor. Eğer yapamayan arkadaşlar varsa onlara yardım edebilirim. İyi forumlar.
Çok teşekkür ederim reis.

aa.png

Arkadaşlar aynı sorun ben var. Dediklerinizi yaptım fakat düzelme olmadı. Eğer yardım edecek olursa teamviewer ile bağlanıp yaparsa sevinirim.

LGS (logitech gaming software) KURULU OLDUGU YERİ NASIL BULABILIRIM (FACEBOOK EKLIYEBILIRSIN https://www.facebook.com/profile.php?id=100008234410221)

seninle konuşmamız lazım hocam olmuyor bende

Aygıt yöneticisinde HUD ile ıyumlu aygıta giriyoruz. Sonra sağ tık yazılım güncelleştir yapıyoruz. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara ya basıyoruz(Logitech gaming software bilgisayarınızda yüklü olmalı). Sonra logitech gaming software'ın kurulu olduğu yerde driver klasörünü klasörünü seçip tamam diyoruz. Ben bu şekilde yaparak çözdüm.

Eki Görüntüle 79027 Eki Görüntüle 79028
Drivers bende gözükmüyor yani bu sayfada yok bende.

Geri
Yukarı