Logitech Gaming Software yüklenmiyor

yusufevzi

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım bir ara SSD'den kaynaklı takıldı ve onarım ekranı çıktı sonra format atmak zorunda kaldım. Format attım, yeni SSD'de aldım. Temiz bir şekilde tekrar kurdum. Programları yükledim. Fakat Logitech Gaming software'i yüklerken, yarıda takılıyor ve PC reset atıyor. Tekrar açıldığında program filesta gözüküyor fakat açılmıyor. Ne zaman yüklemeye kalksam aynı şey oluyor. Denediğim yöntemler:
  • Programın eski versiyonlarını denedim, aynı şey oldu.
  • Güncellemeleri kaldırıp denedim. Tekrar format atıp güncelleme yapmadan denedim.
  • Aynı PC üzerinde bu sefer SSD'ye değil HDD'ye kurdum Windows'u. Orada denedim, yine aynı şekilde yarıda takılıp reset attı.
  • Yönetici olarak çalıştırma, uyumluluk falan denedim.
  • Güvenli modda yüklemeyi denedim.
Başka PC'de kurup yüklü dosyaları kendi PC'me attım çalıştı. Fakat G29'u algılamıyor. Benim için önemli olan o zaten. Kaldı ki klavye ve fare de Logitech. İşin ilginç yanı Logitech G HUB programını da denedim. Aynı şekilde yükleme sırasında dondu ve PC reset attı. İlginç bir şekilde herhangi bir Logitech yazılımını yükleyemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
117 milyon dolar verip Blue ismindeki mikrofon markasını alabiliyorlar ama birkaç bin dolara yazılımcı tutup şu aptal yazılımlarını düzeltemiyorlar. Yabancı forumlarda yüzlerce konu var Logitech yazılım bugları hakkında. Bende de G Hub nadiren açılıyor, çoğunlukla da sonsuz yükleme ekranında kalıyor.

Bilgisayarım bir ara SSD'den kaynaklı takıldı ve onarım ekranı çıktı sonra format atmak zorunda kaldım. Format attım, yeni SSD'de aldım. Temiz bir şekilde tekrar kurdum. Programları yükledim. Fakat Logitech Gaming software'i yüklerken, yarıda takılıyor ve PC reset atıyor. Tekrar açıldığında program filesta gözüküyor fakat açılmıyor. Ne zaman yüklemeye kalksam aynı şey oluyor. Denediğim yöntemler:
  • Programın eski versiyonlarını denedim, aynı şey oldu.
  • Güncellemeleri kaldırıp denedim. Tekrar format atıp güncelleme yapmadan denedim.
  • Aynı PC üzerinde bu sefer SSD'ye değil HDD'ye kurdum Windows'u. Orada denedim, yine aynı şekilde yarıda takılıp reset attı.
  • Yönetici olarak çalıştırma, uyumluluk falan denedim.
  • Güvenli modda yüklemeyi denedim.
Başka PC'de kurup yüklü dosyaları kendi PC'me attım çalıştı. Fakat G29'u algılamıyor. Benim için önemli olan o zaten. Kaldı ki klavye ve fare de Logitech. İşin ilginç yanı Logitech G HUB programını da denedim. Aynı şekilde yükleme sırasında dondu ve PC reset attı. İlginç bir şekilde herhangi bir Logitech yazılımını yükleyemiyorum.
Windows sürümün nedir? Kaç bit?

Windows sürümün nedir? Kaç bit?
Windows 10 1909 sürümü yüklü şuan. 64 bit
İ
117 milyon dolar verip Blue ismindeki mikrofon markasını alabiliyorlar ama birkaç bin dolara yazılımcı tutup şu aptal yazılımlarını düzeltemiyorlar. Yabancı forumlarda yüzlerce konu var Logitech yazılım bugları hakkında. Bende de G Hub nadiren açılıyor, çoğunlukla da sonsuz yükleme ekranında kalıyor.
İnanın bu konudan önce o kadar çok foruma baktım ki. Reddit'te buna benzer bişey yaşamış birisi. Link var. Direk Logitech Support adresine gidiyor. Ama konu kaldırılmış. Çözümü göremedim yani.

Bunu denedim ve yüklendi. Öncelikle teşekkür ederim. Fakat şöyle bişey oldu. İlk başta direksiyonu tanımadı program. Başka PC'ye yükleyip dosyaları kendi PC'me atınca da böyle olmuştu. Daha sonra direksiyonu başka USB'ye takınca program tanıdı. Fakat böyle de direksiyon üzerindeki değişiklikleri algılamıyor. Mesela direksiyonun dönüş derecesini ayarladım. Oyuna girdiğimde bi değişiklik olmamıştı.

Şu da var; program, yüklü uygulamalarda gözüküyor fakat başlangıç menüsünde gözükmüyor ve PC açıldığında otomatik açılmıyor. Normalde açılırdı. Ayarlarında da o seçenek işaretli

Windows+R tuşu ile "Çalıştır" adlı yardımcı programı başlat bu komutu gir "shell:startup" açılan kısma Logitech Gaming Software'nin kısayolunu yapıştır. Direksiyonu ayarlama kısmını Youtube ile uygun oyuna uygun ayarları bulabilirsin.

Windows+R tuşu ile "Çalıştır" adlı yardımcı programı başlat bu komutu gir "shell:startup" açılan kısma Logitech Gaming Software'nin kısayolunu yapıştır. Direksiyonu ayarlama kısmını Youtube ile uygun oyuna uygun ayarları bulabilirsin.
Yok hocam daha önce çok kullandım ben bu programı. Oyun profiline gerek kalmadan zaten varsayılan üzerinden istediğim ayarı yapabiliyordum direksiyon için.

Bu Gaming Software için vermiş olduğun indirme adresinin G Hub için olanı var mıdır?

Yokdu, çünkü sen bu programı istedin şimdi onu mu deneyeceksin ?
Gaming Software uzun süredir güncellenmiyor. Son versiyon 1 senedir duruyor. Logitech artık G Hub'ın kullanılmasını istiyor diye okudum. Zaten benzeri programlar. G Hub'ı da yükleyememiştim ama aynı şekilde başka PC'ye yükleyip, dosyalarını kendi PC'me atınca açılmıştı ve direksiyonu görmüştü. Ama aynı şekilde direksiyonla ilgili yaptığım hiçbir ayar etkili olmamıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı